شهر برگزاری : فرانسه-پاریس 

 تاریخ برگزاری : 3-7 Nov 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

Equip Hotel Paris

نمایشگاه هتلداری، رستوران داری و صنایع پذیرایی پاریس یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های حوزه هتلداری، رستوران داری و صنایع پذیرایی در اروپا است. این نمایشگاه سالانه در شهر پاریس فرانسه برگزار می‌شود و به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای تبادل دانش، تجارب و نوآوری‌ها در این صنایع شناخته می‌شود. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و برندهای مختلف از سراسر جهان به نمایش گذاشتن آخرین تکنولوژی‌ها، تجهیزات، محصولات و خدمات مورد استفاده در هتل‌ها، رستوران‌ها و صنایع پذیرایی می‌پردازند. علاوه بحضور شرکت‌های بزرگ، کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و جلسات شبکه‌سازی نیز در طول نمایشگاه برگزار می‌شود.
فرانسه یکی از مهمترین صنایع اقتصادی این شهر و کشور است. با توجه به جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد پاریس و تعداد زیاد گردشگران خارجی و داخلی که هر سال به این شهر سفر می‌کنند، صنعت هتلداری و رستوران داری در پاریس بسیار پويا و رونق دار است. پاريس يكي از مقصدهاي محبوب گردشگري جهان است و همچنین به عنوان “پايتخت عشق” شناخته مي‌شود. بنابراین، تعداد زيادي هتل‌ها، رستوران‌ها، كافه‌ها و فروشگاه‌های لوكس در این شهر قديمي و زيبا قرار دارد. صنعت هتلداری در پاریس شامل هتل‌های لوكس 5 ستاره تا هتل‌های بودجه دوست است. از جمله هتل‌های معروف پاريس مي‌توان به “Four Seasons Hotel George V Paris”، “The Ritz Paris”، “Hotel Plaza Athenee” و “Le Meurice” اشارۀ كرد.
نمایشگاه هتلداری، رستوران داری و صنایع پذیرایی پاریس Salon  Equip Hotel Paris 
Equip’Hotel نمایشگاه بین المللی تجاری پیشرو که هر دو سال یکبار برگزار می گردد، در زمینه صنایع رستوران داری، هتلداری و صنایع پذیرایی، طیف گسترده ای از محصولات و خدمات برای صنایع هتل و پذیرایی را در زیر یک سقف گرد هم می آورد و فرصت خوبی در زمینه ویژگی‌های نوآورانه جدید برای یادگیری و پرورش تماس‌های تجاری در اختیار علاقه مندان و بازدیدکنندگان می گذارد. هتلداران، آشپزها، سرآشپزها، رستوران داران، معماران، طراحان، دکوراتورها و سرمایه گذاران می توانند نوآوری های فراوانی را در محصولات و خدمات کشف کنند و با کارشناسان مرتبط با صنایع فوق ملاقات کنند و از مزایای بسیاری بهره مند شوند.  

Equip Hotel Paris

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

موضوعات نمایشگاه

 1. تجهیزات مرتبط با تزیینات میزها
 2. ظروف آشپزخانه ها، مواد شوینده ها
 3. رومیزی ها
 4. امکانات رفاهی هتل ها
 5. اجاق گازها و فرها
 6.  مواد نظافتی
 7.  اعلام حریق
 8. آشپزخانه ها
 9.  سیستم های هشدار
 10. دستگاه های یخ
 11. تجهیزات تبرید(نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی ها در یخچال)
 12. تجهیزات آشپزخانه ها
 13. تجهیزات پذیرایی
 14.  امنیت
 15. ابزار های پخت وپز
 16.  لباس های حرفه ای مرتبط با نمایشگاه

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی