شهر برگزاری : فرانسه-پاریس 

 تاریخ برگزاری :17 – 19 Sept. 2024

 

Days
Hours
Minutes
Seconds

IFTM - International & French Travel Market

نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های مربوط به گردشگری در فرانسه است. این نمایشگاه هر ساله در شهر پاریس برگزار می‌شود و هنرمندان و صنعتگران از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند. در این نمایشگاه، بسیاری از متخصصین، هتل‌داران، کارشناسان حوزه گردشگری وسفر گرد هم آمده تاارتباط خود را به صورت جهانی به روز کرده و از بهترین ونوین‌ترین شیوه‌ها و متد‌های حوزه گردشگری با خبر باشند. با توجه به شهرت بین‌المللی نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه، هزاران بازدید کننده از سطح جهان در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. نمایشگاه تاپ‌ریزا فرانسه را می‌توان بستری مناسب برای آشنایی با آخرین روند‌های بازار گردشگری و راهی درست و مطمئن برای سرعت بخشیدن به کسب و کارهای گردشگری از طریق شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی دانست.  هنگام برگزاری این رویداد بین‌المللی و بعد از آن، شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا شبکه خود را حفظ و با مشتریان و همکاران جدیدی از فرانسه و سایر نقاط جهان ملاقات کنند.
نمایشگاه بین‌المللی تاپ ریزا فرانسه هرساله با بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده و ۵۰۰ غرفه برگزار می‌شود وکل بخش گردشگری را در یک رویداد ۲ روزه و با یک دستور کار مهیج و آموزنده گرد هم می‌آورد.
بخش های مختلف نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه عبارتند:
 • سفرهای تفریحی: صدها دفتر گردشگری، بخش‌‌ مربوط به حمل‌و‌نقل، هتل‌ها و بیش از ۶۰ مجری تور در این رویداد حضور دارند.
 • صنعت جلسات، رویدادها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها: این رویداد بستر مناسبی برای هر نوع رویدادی در بخش سفر و گردشگری است و فعالان این صنعت می‌توانند از این فرصت بیشترین بهره را ببرند.
 • سفرهای تجاری: هتل‌های زنجیره‌ای بزرگ، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های کرایه اتومبیل، شرکت‌های حمل‌و‌نقل و تامین‌کنندگان نیز در این رویداد پیشنهادات خود را ارائه می‌دهند.

IFTM - International & French Travel Market

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

بخش های مختلف نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه عبارتند:
 • سفرهای تفریحی: صدها دفتر گردشگری، بخش‌‌ مربوط به حمل‌و‌نقل، هتل‌ها و بیش از ۶۰ مجری تور در این رویداد حضور دارند.
 • صنعت جلسات، رویدادها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها: این رویداد بستر مناسبی برای هر نوع رویدادی در بخش سفر و گردشگری است و فعالان این صنعت می‌توانند از این فرصت بیشترین بهره را ببرند.
 • سفرهای تجاری: هتل‌های زنجیره‌ای بزرگ، شرکت‌های هواپیمایی، شرکت‌های کرایه اتومبیل، شرکت‌های حمل‌و‌نقل و تامین‌کنندگان نیز در این رویداد پیشنهادات خود را ارائه می‌دهند. نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه- پاریس، از چندین نمایشگاه B2B در یک مکان تشکیل می‌شود؛ این نمایشگاه، به‌طور انحصاری برای بازار گردشگری خروجی فرانسه و همچنین بازار ورودی، سفرهای تفریحی، رویدادها، اپراتورها و سفرهای تجاری تدارک دیده شده و هدف از برگزاری این نمایشگاه آن است که شرکت‌کنندگان از مزایای همچون: آشنایی با آخرین روند و تحولات سفر و مقاصد، شرکت در جلسات آموزشی تخصصی برای آژانس های مسافرتی، کشف سیاست‌ها و ابزارهای جدید، برقراری ارتباط با متخصصان گردشگری و همچنین با بازیگران کلیدی صنعت، ملاقات با با غرفه‌داران در قرارهای از پیش تعیین‌شده، تبادل نظر با مدیران سفر و گردشگری و غیره برخوردار شوند.
شرکت کنندگان نمایشگاه تاپ ریزا فرانسه عبارتند از:   
 • مدیران عامل و مدیران کل
 • آژانس‌های صنعت جلسات و رویدادها
 • مدیران توسعه کسب‌و‌کار
 • اپراتورهای تور
 • مدیران فروش و بازاریابی
 • روسای بخش‌های مختلف گردشگری
 • مدیران بازار و محصولات
 • مدیران هتل‌ها
 • متخصصان سفرهای گروهی
 • شرکت‌های حمل‌و‌نقل
 • آژانس‌های مسافرتی
شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که در کنار مشتریان فرانسوی و بین‌المللی حضور داشته باشند. علاوه بر آن در این نمایشگاه، روزنامه‌نگاران، اینفلوئنسرها، دانشجویان و مقامات بین‌المللی برای ملاقات با بیش از ۵۰۰ غرفه‌دار در بخش‌های مختلفی چون خطوط هوایی، شرکت‌های فناوری، استارت‌ آپ‌ها و هتل‌ها نیز حضور خواهند داشت.
نمایشگاه‌های گردشگری اغلب به‌دلیل رونق کسب و کارهای گردشگری و توسعه خدمات آن‌ها و آشنا شدن با روندهای روز دنیا بر پا می‌شوند. نمایشگاه بین المللی تاپ ریزا در پاریس نیز، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گردشگری جهان است که هر سال بسیاری از فعالان گردشگری را گرد هم می‌آورد تا پتانسیل‌ها و توانایی‌های آن‌ها را به نمایش بگذارد و تقویت کند.

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی