شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :16. – 18. January 2024

 

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

IFX EXPO

نمایشگاه iFX EXPO یکی از نمایشگاه‌های بین‌المللی مهم در حوزه مالی  است که ابتدا در سال 2012 اولین سری آن برگزار شد. این رویداد اولین رویداد در نوع خود بود که برای ایجاد پلتفرمی که در آن متخصصان مالی و شرکت‌های سراسر جهان بتوانند گرد هم بیایند تمایل داشت و تلاش کرد.
زمخفف “International Forex Expo” است که فارکس به بازار ارز اشاره دارد. این نمایشگاه هرساله در مرکز تجاری دبی برگزار می‌شود و معمولا برای پاسخ‌گویی به متقتضیان در حوزه تغییرات بازارمالی جهانی سازماندهی می‌شود.
برگزار کننده این نمایشگاه یک شرک متخصص در حوزه مالی و رویداد های صنعتی بخش‌های مالی به نام Ultimate Fintech می‌باشد. Ultimate Fintech به دلیل برگزار رویداد‌های الهام بخش، آموزنده و نوینی که در طیف گسترده‌ای از موضوعات برگزار شده و رویداد‌هارا به صورت جهانی پوشش می‌دهد بسیار معروف است.  تمرکز اصلی نمایشگاه  Ultimate Fintech موضوعات مهمی مانند:  
1-  انطباق
2-  بازاریابی و فروش
در صنعت مالی است که منعکس کننده چالش ها و فرصت های اصلی شرکت های مالی امروزی است.

ifx expo

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

ناگفته نماند که این نمایشگاه با طیف وسیعی از به روز‌ترین و نوین‌ترین محصولات و خدمات فناوری، فناری های مالی، تا راه‌حل‌های مناسب و نظارتی، استراتژی‌های بازاریابی و فروش را برای شرکت‌کنندگان و متقاضیان به نمایش می‌گذارد.
غرفه داران این مجموعه متشکل از
1-     بانک‌ها
2-     شرکت‌های بیمه
3-     کارگزاران و شرکت‌های مشاوره مالی
و دیگر شرکت‌های متخصص در این حوزه هستند. از جمله بازدید کنندگان نمایشگاه iFX می‌توان به کارشناسان مالی، کارگزاران، بانکداران و ارائه دهندگان از سراسر خاورمیانه و حتی جهان اشاره داشت. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای برقرار ارتباط با بهترین و متبحر‌ترین کارشناسان و متخصصان در زمینه‌ی بیمه و حوزه مالی است که می‌توانید با شرکت در آن از بروز‌ترین اتفاقات دنیای ارز و بیمه و حوزه مالی آن‌ها باخبر شوید. درچند سال اخیر با توجه به کسب رضایت بسیاری از متخصصیین نمایشگاه iFX توانسته به عنوان یک بازیگر مهم‌ در صحنه بازار مالی جهانی و یک منبع مهم برای کسب بروز ترین اطلاعات در این زمینه کسب کند و جایگاه ویژه‌ای را برای خود کسب کرده است. فضای نمایشگاه، غرفه داران و شرکت کنندگان، محل برگزاری نمایشگاه، زمان و فصل همگی موقعیت مناسب و تجربه فراموش نشدنی ای را برای علاقه‌مندان و متقاضیان بازارهای مالی رقم می‌زنند.
در رویداد بزرگ IFX  قرار است اتفاقات بزرگی رخ بدهد و برخی از آن‌ها شامل بررسی ویژگی‌های B2C می‌باشد که خود شامل زیرشاخه‌هایی مانند Traders Arena و Lounge است که تازه راه اندازی شده است. نمایشگاه iFX  را می‌توان یک محیط انحصاری برای معامله‌گران دانست تا بتوانند در کسب و کار حوزه‌ی خود قدم‌هایی به سوی آینده داشته باشند. این رویداد بزرگ به شرکت‌کنندگان و متقاضیان این امکان را می‌دهد که دنیای تجارت و رمز‌و راز های آن را بیاموزند و قدم هایی به سوی پیشرفت بردارند.
این نمایشگاه برای اولین بار این فرصت را به معامله‌گران و کارشناسان این حوزه می دهد تا مناطق اختصاصی کسب و کار خود را کشف کرده و بدانند در کجای بازار جهانی مالی قرار دارند. Traders Lounge و Traders Arena. The Traders Lounge به عنوان یک مرکز انحصاری برای همکاری بین معامله گران از سراسر جهان، تبادل بینش و ایجاد روابط عمل خواهد کرد. این نمایشگاه فضای ایده‌آلی را برای آموزش تجارب و ایجاد جامعه‌ای پیشرفه برای بازارهای مالی جهانی و متقاضیان آن فراهم می کند. هدف نمایشگاه IFX تقویت یادگیری، اشتراک گذاری به روز ترین اطلاعات برای شرکت‌کنندگان، بازدید‌کنندگان و متقاضیان است. این انجمن به آخرین تحلیل‌های فنی و بازار، فرصت‌های شبکه، فناوری تجارت و داستان‌های موفقیت الهام‌بخش خواهد پرداخت.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی