شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری :

٢٢٤ march ۱۹ – ۲۲

Days
Hours
Minutes
Seconds

Infarma

نمایشگاه و کنگره دارو و داروسازی اسپانیا (Infarma) مکان ایده آلی است برای دستیابی به ارائه دهنگان کالاها فناوری‌ها و یافتن جدیدترین ویژگی‌های برجسته مرتبط با صنعت دارو و داروخانه کنفرانس اروپایی داروسازی برگزار شده همزمان با نمایشگاه صنایع دارویی و داروسازی اسپانیا محل ملاقاتی است که در آن به مسائل روز مربوط به این صنعت پرداخته خواهد شد. داروسازی و صنایع مرتبط با آن امروزه در سطح جهانی به صدر اخبار تبدیل شده است چرا که به مواجهه با چالشهای جدید می پردازد در این راستا باید تعادلی میان الگوی ارائه خدمات عمومی درخور و کارآمد و توقعات برخواسته بر اساس ارزشهای اقتصادی و رقابتی برقرار گردد نمایشگاه Infarma بهترین مکان برای تبادل تجارب حرفه ای به اشتراک گذاشتن دانش و ایده هایی درباره روشهای روز به بحث گذاشتن نقشهای حرفه ای جدید و به خصوص شناخت پیشرفتهای جدید که مستقیما بر عملکرد حرفه ای تاثیر خواهد گذاشت. این نمایشگاه در شهر مادرید از تاریخ 14 لغایت 16 مارس 2023 مصادف با 23 الی 25 اسفند 1401 برگزار خواهد گردید. این رویداد شامل کنفرانس داروسازی اروپا و نمایشگاه داروسازی میباشد. این نمایشگاه محلی ایده آل برای دست یافتن به تامین کنندگان، محصولات و تکنولوژی ها می‌باشد و می توان ویژِگی های جدید مرتبط به این زمینه را نیز کشف کرد. کنفرانس داروسازی اروپا، محلی برای سروکار داشتن با موضوعات مهم در زمینه دارویی است. نمایشگاه INFARMA موقعیتی عالی برای تبادل تجربیات حرفه ای، اشتراک گذاری دانش و ایده ها بر اساس روش های به روز است.

ایجاد خدمات جدید، دیجیتالی شدن برای ارائه مراقبت جامع از بیمار، بهبود تجربه مشتری، سازماندهی مجدد داروخانه شما، بیمارانی که به طور فزاینده ای در ارتباط هستند… تغییرات زیادی وجود دارد که باید با آنها روبرو شوید.

برای حرکت رو به جلو، داروخانه شما باید خود را مجدداً اختراع کند، کسب و کار شما را دوباره طراحی کند و مدل اقتصادی شما را برای یافتن راه‌های جدید برای رشد تطبیق دهد.

موضوعات نمایشگاه

دارو با نسخه درموفارماسی 

فیتوتراپی

داروهای بدون نسخه 

ظروف ترکیبی دارویی 

ارائه ابزار و تجهیزات برای داروخانه ها

infarma

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

قیمت برای هر نفر در اتاق ۲ تخته

زمان اجرای تور

تور ۶ روزه اسپانیا (5) شب مادرید

ترکیش ابر

١٤٦٠ يورو + هزینه پرواز

۲۸ اسفند ١٤٠٢ الى ٠٤ فروردین ١٤٠٣

تور ۸ روزه اسپانیا (٤) شب مادرید) + (۳) شب بارسلون)

۲۰۸۰ یورو + هزینه پرواز

۲۸ اسفند ١٤٠٢ الى ٠٦ فروردین ١٤٠٣

همکاری ویژه با گروهها، انجمن ها و اصناف متقاضیان اتاق سینگل ملزم به پرداخت ۹۰ یورو به ازای هر شب اقامت میباشند. هزینه ورودیه سفارت به عهده متقاضی می باشد.

خدمات تور:

خدمات اخذ ویزای تجاری بلیط رفت و برگشت اقامت در هتل چهار ستاره با صبحانه ، کارت نمایشگاه، ترانسفر نمایشگاهی و فرودگاهی گشت و بازدید جاذبه های توریستی بیمه نامه درمانی مسافرتی و لیدرهای فارسی زبان

هتل های نزدیک در مادرید

Previous slide
Next slide

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی