شهر برگزاری : فرانسه-پاریس 

 تاریخ برگزاری :March 5-7, 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

JEC World

JEC World هر ساله کل زنجیره ارزش صنعت مواد کامپوزیت را در پاریس (فرانسه) جمع‌آوری می‌کند و برای متخصصان کامپوزیت از سراسر جهان «مکانی برای حضور» است. این رویداد نه تنها همه شرکت‌های بزرگ جهانی، بلکه استارت‌آپ‌های نوآور در زمینه کامپوزیت‌ها و مواد پیشرفته، کارشناسان، دانشگاهیان، دانشمندان و رهبران تحقیق و توسعه را گرد هم می‌آورد.
JEC World همچنین “جشنواره کامپوزیت ها” است که ویترینی منحصر به فرد از آنچه کامپوزیت ها می توانند به بخش های مختلف کاربردی ارائه دهند، از هوافضا گرفته تا دریایی، از ساخت و ساز تا خودرو، و منبع نامحدودی از الهام برای شرکت کنندگان از این صنایع ارائه می دهد.
نمایشگاه صنعت کامپوزیت یک نمایشگاه تجاری سالانه است که هر ساله در نمایشگاه پاریس نورد ویلپنت پارک در نمایشگاه برگزار می شود. این رویداد محل ملاقات مهمی برای همه مشاغل درگیر در بخش ساخت و ساز و استارت آپ های نوآوری است که به دنبال ایده های قابل فروش برای بازیافت و راه حل های پایدار هستند.
 
JEC World 2024 یک بستر هیجان‌انگیر برای شرکت‌های جهانی، استارت‌آپ‌های نو آور، کارشناسان، دانشجویان و دانشمندان و غیره را فراهم می‌کند تا بتوانند اطلاعات خود را درباره‌ی شیشه، فیبرکربن، ترموپلاستیک ومشتقات این صنعت را برای یک دیگر به اشتراک بگذارند. در این نمایشگاه می‌توانید شرکای بین‌المللی را برای کسب و کار خود پیدا کرده و کسب و کار خود را به صورت بین‌المللی گسترده کنید.  
در این نمایشگاه، مواد، محصولات نهایی و فناوری های مختلفی از جمله ترموپلاستیک، شیشه و فیبر کربن به نمایش گذاشته می شود. شما این فرصت را خواهید داشت که به طور مستقیم ببینید که چگونه کامپوزیت ها ایجاد می شوند، چگونه نسبت استحکام به وزن آنها عملکرد بهتری ارائه می دهد و چگونه از آنها در زمینه های مختلف مانند خودروسازی و صنایع انرژی های تجدید پذیر استفاده می شود.

JEC World

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای فرانسه

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری

در نمایشگاه کامپوزیت علاوه بر آشنایی و برقراری ارتباط با غرفه‌های محصولات، نمایش‌های زنده، تورهای راهنما و کارگاه‌ها کنفرانس‌های فشرده با مکالمات، مطالعات موردی و فرمت‌های خاص درباره‌ی کامپوزیت، مواد اولیه آن ومشتقات آن برگزا می‌شود.  .با نمایشگاه کامپوزیت JEC، می توانید محصولات درجه یک برای کامپوزیت ها را بیابید. در این رویداد که در پاریس جشن گرفته می شود، همچنین 250000 حرفه ای را در سراسر نمایشگاه آن خواهید دید. این رویداد به رویدادی پیشرو در صنعت تبدیل شده است و هر ساله فرصت های تجاری جدیدی ایجاد می کند. رویدادی که نباید از دست داد!

در طول دهه‌های گذشته، JEC World  به ایستگاهی غیرقابل چشم پوشی برای جامعه مواد کامپوزیت، بلکه مخاطبان زیادی از کاربران نهایی کامپوزیت تبدیل شده است، که مایل به توسعه فرصت‌های تجاری و الهام گرفتن از روح خیره‌کننده نوآوری در صنعت هستند.

 • موضوعات نمایشگاه

تولید کننده مواد اولیه

 • تجهیزات برای تولید مواد خام و واسطه
 • تجهیزات تولید و تست قطعات کامپوزیت
 • مواد مصرفی مورد استفاده در تجهیزات تولیدی
 • واسطه های نساجی مبتنی بر الیاف (همه انواع الیاف)
 • واسطه های نیمه تمام مبتنی بر فیبر/ رزین
 • تولید کننده سایر واسطه های نیمه تمام به عنوان مثال محصولات استاندارد برای ماشینکاری
 • تامین کننده نرم افزار برای طراحی و/ یا ساخت
 • توزیع کنندگان، نمایندگان
 • تولید کننده قطعات کامپوزیت بر اساس فرآیند
 • بازیافت مواد اولیه کامپوزیت، مواد واسطه و قطعات نهایی
 • انجمن ها، اشخاص ثالث، ارائه دهندگان خدمات و مشاوران

هتل های فرانسه

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی