شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :12 – 14. نوامبر، 2024.

 

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

JGT Dubai

Dubai ، نمایشگاه بین المللی جواهرات، و فناوری آن، گردهمایی جهانی مهمی‌ در صنعت جواهر سازی است که در دبی برگزار می‌شود. در این نمایشگاه خریداران، تامین کنندگان، و تاجران بین‌المللی در طول سه روز گرد هم آمده تا از پیشرفته‌ترین و به روز ترین اطلاعات صنعت جواهرسازی و فناوری‌های آن باخبر شوند. امارات متحده عربی سومین جایگاه در بزرگ ترین مرکز تجارت الماس خام را دارد و به عنوان کانالی برای 20 تا 30 درصد از ذخایر طلای جهانی متکی است و بی‌شک شهر دبی می‌تواند نقطه ی پرتاب درستی برای تاجران و افراد فعال در این حوزه باشد.
JGT Dubai محصول مشترکی است که توسط بهترین سازندگان و تامین کنندگان حوزه جواهرت به وسعت جهانی سازماندهی شده و در شهر دبی برگزار می‌شود.
 • موضوعات نمایشگاه
  • آخرین فناوری ها و نوآوری ها در طراحی و تولید جواهرات 
  • مکان ملاقاتی برای نسل بعدی از طراحان، برندها و استعدادهای موفق در صنعت جواهرات و سنگ های قیمتی 
  • شبکه سازی
  • یادگیری و اهدای جوایز به برجسته ترین استعدادهای جوان 
  • ارائه جواهرات بی نطیر و سنگ های قیمتی با کیفیت در بخش مد
  • حضور برندهای معتبر جهانی در زمینه جواهرات

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

نمایشگاه جواهرات، جواهرات و جواهرات WORLD هنگ کنگ، و بزرگترین نمایشگاه جواهرات اروپا Vicenzaoro. به عنوان بازیگران پیشرو در این صحنه صنعت جواهرات و Informa Markets و IEG پتانسیل تجاری بی‌رقیبی را در نمایشگاه بین‌المللی دبی دیده  و برای ارائه یک اجتماع کاملاً B2B که بازارهای شرق و غرب می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، به آن پیوستند. این نمایشگاه باعث همکاری چندین کشور بزرگ در حوزه جواهرات برای ترویج مبادله کالا بین کشور‌های جهان ایجاد شده و بستر مناسبی را برای برقراری ارتباط‌های پایدار و طولانی فراهم کرده، به شکلی که در هیج یک نمایشگاه‌های جهانی شرکت کنندگان و متقاضیان نمی‌توانند چنین نفود اقتصادی و قدرت شتاب را در بستری نوین مشاهده کنند.

JGT Dubai پلتفرم مناسبی برای برقراری ارتباط‌های گسترده و کسب اطلاعات به روز در حوزه صنعت جواهرات است که در سراسر جهان نظیر ندارد. جامعه تجاری JGT دبی به لطف قدرت شراکت و وسعت شبکه هایش به سرعت در حال رشد است. این نمایشگاه که همزمان با نمایشگاه جهانی دبی در ماه فوریه برگزار می‌شود، قرار است تولیدکنندگان بین‌المللی، عمده‌فروشان، خرده‌فروشان و دیگر متخصصان جواهرات را دوباره به هم متصل کند و راه‌اندازی مجدد تجاری مورد انتظار را برای صنعت به طور کلی تحریک کند.

JGT Dubai  یا نمایشگاه بین المللی جواهرات دبی بستری مناسب را برای دسترسی به یک بازار که ترکیبی از 4 میلیاد مصرف کننده و تامین کننده است، را فراهم کرده تا یکی از امن‌ترین مکان ها برای تجارت بین کشور ها در حوزه‌ی صنعت جواهرات باشد. اولین نسخه از این رویداد با توجه و رضایت زیادی رو به رو شد. و حالا نمایشگاه JGT Dubai ۲۰۲۴ مانند یک بوم بزرگ‌تر برای درخشیدن جواهرات است. پیش‌بینی می‌شود که این نمایشگاه پتانسیل کاملی را برای ایجاد شرایط هیجان‌انگیز برای شاغلان صنعت جواهرات دارد.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی