شهر برگزاری : بارسلونا اسپانیا   تاریخ برگزاری :3-6 March 2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

MWC2025 Barcelona

 MWC2025 Barcelonaکنگره جهانی موبایل یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت موبایل و فناوری اطلاعات در جهان است که هر ساله در شهر بارسلونا برگزار می‌شود. این کنفرانس به عنوان یک فرصت برای شرکت‌ها، توسعه‌دهندگان، تولیدکنندگان و دیگر حضار صنعت موبایل به منظور نمایش آخرین دستاوردها و نوآوری‌ها در این حوزه شناخته شده است. همچنین، این رویداد فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی و افزایش همکاری‌های تجاری در صنعت موبایل فراهم می‌کند.

بزرگترین نمایشگاه سالیانه موبایل و هیجان‌انگیزترین رویداد مرتبط با فناوری، گوشی موبایل و صنایع مخابراتی و ارتباطی یعنی کنگره جهانی موبایل بارسلونا رویدادی‌است که هرساله با حضوربرترین برند‌های فناوری حوزه موبایل و سیستم‌های کامپیوتری، تب لت، لپ‌تاپ ماندد نوکیا، سامسونگ، شیائومی، ماکروسافت وغیره، تولیدکنندگان تراشه، موبایل و تجهیزات الکترونیک و اپراتورهای موبایل برگزار می‌شود. طی همه‌گیری کرونا برگزاری این نمایشگاه متوقف شده بود و هنوز هم این رویداد کاملاً به روال سابق و روزهای اوج خود بازنگشته است.

منشأ کنگره جهانی موبایل بارسلون Mobile World Congress به کنفرانس تجاری سیستم تلفن همراه GSM که در سال 1987 در بروکسل برگزار شد، برمی‌گردد. این کنگره  برای اولین بار در سال 1990 در رم برگزار شد و نام آن طی سال‌ها تکامل یافت. طی چند سال این کنگره هر بار به شهرهای جدیدی مانند نیس، برلین، لیسبون، آتن و مادرید نقل‌مکان کرد و در سال 1996 به کن رفت و به مدت 10 سال متوالی در آنجا برگزار شد. از سال 2003 به کنگره جهانی 3GSM تبدیل شد و در سال 2006، این کنگره به بارسلونا منتقل شد که در محل نمایشگاه مونتجوییک در بارسلونا برگزار شد. از نام کنگره جهانی موبایل بارسلونMobile World Congress برای اولین بار در رویداد 2008 استفاده شد. در سال 2011، GSMA یک قرارداد بلندمدت را برای ادامه میزبانی این رویداد در بارسلونا تا سال 2025 را امضاء کرده است.

رویداد MWC بااین شعار برای مارس 2025 خود را آمااده کرده است:

«این تجربه ای بود که هیچ چیز دیگری نداشت – هزاران هزار نفر جمع شدند تا آینده اتصال را شکل دهند، بحث کنند و جشن بگیرند – و ما بدون شما نمی توانستیم این کار را انجام دهیم.»

MWC2025 Barcelona

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

بارسلونا واقعا زیبا است. همین جمله کوتاه شاید بهترین تعریف یا توصیف برای شهری است که لقب بیشتری سلفی ها در جهان را بعد از لندن، نیویورک و البته آمستردام به خود اختصاص داده است. زیبایی های خاص و حیرت انگیز بارسلونا مهم ترین موضوعی است که باعث جذب گردشگران و در نهایت ثبت عکس هایی خاص در این شهر می شود. بیش از 9 اثر جهانی در یونسکو متعلق به بارسلونا است، مردم شهر بارسلونا از طرفداران اصلی شیرینی هستند و معمولی ترین اتفاقی که در این شهر باید تجربه کنید، تست کردن شیرینی های خوشمزه بارسلونی است. این شهر نه فقط یک شهرِ زیبا بلکه یک شهر افسانه ای است و رمز و رازهای زیادی در دل آن وجود دارد.

هتل های نزدیک در بارسلونا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی