دبی

6 – 8 October 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
نمایشگاه ناجا یکی از مهم‌ترین نمایشگاه های منطقه خاورمیانه و حوزه خلیجه فارس است که بستر مناسبی را برای دانشگاه‌ها، کالج‌ها، و سایر موسسات آموزش عالی فراهم می‌کند تا بتوانند حضور موفق و جایگاه ویژه‌ای را در این منقطه برای خود کسب کنند.
نمایشگاه Najah Expo با حمایت سالانه نهاد‌های دولیتی در امارات متحده عربی و قطر برگزار می‌شود. این نمایشگاه را می‌توان فرصت بی‌نظیری برای برقراری ارتباط و ملاقات با دانشجویان آینده از امارات متحده عربی  و قطر دانست.
نجا همیشه سعی کرده است یک رویداد هیجان‌انگیز ومفید برای دانشگاه‌ها و منطقه خاورمیانه و کشور‌های حوزه خلیج‌فارس باشد. این فرصت مناسبی است که اکثر مراکز، دانشگاه‌ها و مدارس عالی در یک خط مشی حرکت کرده و برای پیشرفت یک منطقه تلاش می‌کنند. برقراری ارتباط و ایجاد روابط بیشتر با دانشگاه ها و دانش‌آموزان ارشد در نمایشگاه بین‌المللی ناجا همراه با آگاهی و تبادل ارتباط می‌باشد. این یک فرصت تکرار نشدنی است تا دید مناسبی را درمیان مخاطبان و دانشجویان پیدا کنید.
اگر شما فعال حوزه دانشگاهی و آموزش‌های عالی باشید می‌توانید سرنخ‌های هدفمندی را در این نمایشگاه بدست آورید تا کسب و کار خود رابه بهترین شکل گسترش دهید.نمایشگاه ناجا به بیش از 200 دانشگاه و کالج محلی و بین المللی از 20+ کشور کمک کرده است تا با هزاران دانشجو از سراسر منطقه MENA ارتباط برقرار کنند.
Najah Expo با حمایت دولتی و موسسات آموزشی برجسته در امارات متحده عربی و خارج از کشور، متعهد به ارتقای تعالی دانشگاهی و آمادگی جوانان با فراهم کردن بستری برای تعامل و شبکه‌سازی مستقیم دانشگاه‌ها و دانشجویان است.ناجا جشنواره آموزش عالی شماره 1 منطقه منا است. نمایشگاه بین المللی آموزش و به تمام سوالات شما در مورد دانشگاه ها، برنامه ها و بورسیه ها پاسخ خواهد داد. نمایشگاه NAJAH به شما کمک می کند تا سفر تحصیلی خود را در آینده ثابت کنید. رویدادهای آتی نمایشگاه ناجا. 100+ دانشگاه در 20+ کشور را کشف کنید.نمایشگاه ناجا فرصتی منحصر به فرد برای کشف آنچه برای تحصیلات عالی امکان پذیر است، چه علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور یا در داخل کشور باشد، ارائه می دهد. در مورد برنامه ها و دانشگاه های بین المللی و محلی برتر برای درخواست اطلاعات کسب کنید. با نمایندگان این مؤسسات ارتباط برقرار کنید، از آنها در مورد پذیرش، بورسیه تحصیلی و مشاغل آینده سؤال کنید. از دسترسی به بیش از 50 سمینار آموزنده لذت ببرید.

Najah Expo

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

نمایشگاه ناجا دبی در دو تاریخ و در دومکان برگزار می‌شود و شما را به دانشگاه های برتر در بازار محلی یا بین المللی متصل می کند:
Najah Dubai: 6 – 8 October 2024
Najah Abu Dhabi: 27 – 29 October 2024

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی