شهر برگزاری :عمان 

 تاریخ برگزاری :  4-8 DEC2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds

OMAN AGROFOOD

نمایشگاه آگرافود یکی از معتبر‌ترین نمایشگاه های حوزه صنعت غذایی و خوراکی است که هرساله در کشور های مختلف برگزار می‌شود. عمان یکی از کشور های پیشرفته در حوزه خلیج‌فارس است که امسال میزبان این نمایشگاه خواهد بود. موضوعات مورد‌بررسی در این نمایشگاه عبارتند از: نمایشگاه مواد غذایی – نوشیدنی – آبزیان کشاورزی – چاپ و بسته بندی ماشین آلات بسته بندی و صنایع وابسته به این صنعت. این نمایشگاه فرصت خوبی‌است تا بتوانید کسب و کار خود را در یک مکان و کشورجدید گسترش داده و از اخبار جدید و محصولات نوین این حوزه باخبر باشید.
 • موضوعات نمایشگاه
  • بررسی اجمالی به ارزش 1.3 میلیارد دلار آمریکا برای توسعه زیر ساخت های شیلات و آبزی پروری با 19 پروژه
  • بحث در زمینه اهمیت ماهیگیری و تولید 500 تن در سال
  • راه اندازی 3 پروژه جدید در زمینه تقویت امنیت غذایی در عمان 
  • مطالعات در زمینه چگونگی سرمایه گذاری در بخش کشاورزی 
  • بررسی رویکردهای مدرن در زمینه بهبود کارایی باروری
  • فرصت های کاربردی در زمینه استفاده از پساب تصفیه شده فاضلاب در صنعت کشاورزی
  • معرفی فناوری ها و نوآوری های جدید در صنایع کشاورزی جهان 
  • محصولات غذایی حلال، قوانین و مقررات مرتبط با نمایشگاه      

OMAN AGROFOOD

خدمات تور نمایشگاهی

عمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

در سفر به کشور عمان یکی از مواردی که باید با آن آشنا شوید آداب و رسوم و فرهنگ مردم مردم عمان است، چرا که این کشور یکی از کشورهای عربی است و مردم آن آداب مخصوصی دارند و بهتر است که قبل سفر با این آداب آشنا شوید تا دچار مشکل نشوید و بهتر بتوانید با این مردم ارتباط برقرار کنید، آشنایی با آداب و سنن این مردم به اندازه جاذبه های گردشگری عمان برای شما جذاب خواهد بود.
پوشش مردان عمانی مانند دیگر مردان عرب، دشداشه است که لباسی با آستین های بلند می باشد که معمولا بدون یقه است و تا مچ پا می رسد، در قسمت یقه، دکمه ای وجود دارد که معمولا آن را می بنند ویک آویز هم که همیشه خوشبو است، همچنین مردان در عمان عمامه هم بر سر میگذراند و بعضی از آن ها عصای چوبی یا فلزی را نیز در دست می گیرند که بیشتر در بین افراد مسن و پیر رایج است.
خوب است بدانید که مردان عمانی در مراسم رسمی خود، خنجری که نماد وقار مردانه می باشد را بر کمر می ببندند که البته در بیشتر کشورهای عربی تقریبا پوشش آقایان یکسان است، بانوان عمانی هم به مانند دیگر زن های عرب، حجاب اسلامی دارند و لباس های بلندی می پوشند و بسیاری از آن ها دست و صورتشان را نیز می پوشانند به اصلاح پوشیه می زنند.
در سواحل عمان، جزیره ماسیره به عنوان یک مقصد منحصر به فرد برای مسافرانی است که در جست و جوی خورشید، سواحل، تاریخ و حیات وحش هستند. جزیره ماسیره پایگاه هوایی عمان بوده اما شهرهای آن نسبتا کوچک می باشد. این بدین معنی است که تعداد کمی از مردم در اینجا زندگی کرده و نقاط بسیاری وجود داشته تا شما بتوانید آن را کشف نمایید. در این جزیره برنامه های پرطرفداری مانند شنا کردن، بررسی کشتی های از کار افتاده، تماشای بیش از ۳۰ هزار لاک پشت که سالانه برای تخم گذاری خود به این ساحل می آیند.
5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی