شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری : ٢٠٢٤ MARCH ۱۰ – ۰۸  

Days
Hours
Minutes
Seconds

ORTO MEDICAL CARE

نمایشگاه بین‌المللی پروتز، ارتوپدی و تکنولوژی نوانبخشی ORTO MEDICAL CARE یکی از معروف ترین و معتبر ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی است که هر دوسال یک‌بار در اسپانیا برگزار می‌شود. این رویداد در حوزه صنعت‌ پزشکی،‌ارتوپدی و تکنولوژی‌های مربوط فعالیت دارد. در نمایشگاه ORTO MEDICAL CARE مراقبت‌های پزشکی یکی از مهم‌ترین رشته‌های این نمایشگاه است که مورد بررسی قرار می‌گیرد. این نمایشگاه را می‌توان یک فرصت‌عالی برای تقتویت روابط تجاری و جدب مشتریان جدید برای کسب و کارهای مرتبط دانست.

همچنین این نمایشگاه بستر مناسب و عالی برای توسعه و افزایش فروش و ایجاپ فرصت‌های بین‌المللی و تجاری برای جذب مشتری از سراسر جهان به شمار می‌آید. ORTO MEDICAL CARE بر رو نوآوری و تکنولوژی‌ها تمرکز دارد.  یک استراتژی ارتباطی و دیجیتالی برای بهبود تاثیر برند و تبدیل منحصر به فرد است. برای دستیابی به این هدف،  کاتالوگ آنلاین، گالری بصری نوآورانه، رسانه های جمعی، حضور در رسانه های اجتماعی ، یک رویداد حرفه ای و پوی مهمترین نمایشگاه بخش در جنوب اروپا است. محل ملاقات عالی برای ارتوپدی، کمک های فنی و محصولات حمایتی برای سالمندان. ده‌ها شرکت در سراسر جهان، نسخه‌ای پس از چاپ، به اعتبار بین‌المللی آن اعتماد دارند. نمایشگاه OMC فرصتی باشکوه برای تشدید روابط تجاری و جذب مشتریان جدید، توسعه و افزایش فروش و ایجاد فرصت های تجاری جدید است. رویدادی که متعهد به نوآوری و فناوری های جدید، به تلاش شرکت ها برای ارائه راه حل های جاه طلبانه فزاینده به منظور بهبود کیفیت زندگی کاربران است. به طور خلاصه، یک ویترین جهانی که موقعیت برند شما را در بازارها، فراتر از مرزهای ما ترویج می کند.

Orto Medical Care متعهد به بهبود مدیریت فضاها و دید غرفه ها، ارائه یک استراتژی ارتباطی و دیجیتالی کامل، با کانال های جدید، پیش ثبت نام بازدیدکنندگان، برنامه ای برای غرفه داران است که تبادل مخاطبین را تسهیل می کند. 

ORTO MEDICAL CARE

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

برنامه تور

اسپانیا تور 1 روزه ( ۵ شب مادرید )

Medical Care

اسپانیا – هلند تور ۷ روزه ( ۳ شب مادرید ) + (۳) شب آمستردام )

اسپانیا – هلند فرانسه تور ۹ روزه ( ۳ شب مادرید ) (۳) شب آمستردام ) + ( ۲ شب پاریس )

قیمت برای هر نفر در اتاق ۲ تخته

هزینه پرواز ١٥٦٠ يورو +

١٦ لغایت ۲۱ اسفند

پرواز

زمان اجرای تور

خارجی

۲۰۹۰ یورو + هزینه پرواز

خارجی

١٦ لغایت ۲۲ اسفند

٢٥٨٠ يورو + هزینه پرواز

خارجی

١٦ لغایت ۲۵ اسفند

خدمات تور

خدمات اخذ ویزا (تجاری ) ، بلیط رفت و برگشت اقامت در هتلهای چهار ستاره با صبحانه، ترانسفرهای فرودگاهی و داخلی کارت نمایشگاه گشت و بازدید جاذبه های توریستی بیمه نامه درمانی مسافرتی (۱۵ روزه) و لیدرهای فارسی زبان خروج به عهده مسافر میباشد. متقاضیان اتاق سینگل ملزم به پرداخت ۹۰ یورو به ازای هر شب اقامت می باشد

هتل های نزدیک در مادرید

Previous slide
Next slide

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی