شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری:14-16 MAY2024

 
Days
Hours
Minutes
Seconds
  Paper Arabia  نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، پارچه و مقوا است که  بستری را برای فعالان و تامین کنندگان صنعت کاغذ و مقوا فراهم می‌کند تا آخرین و بهترین محصولات خود را به نمایش گذاشته و با ارائه دهندگان فناری با خریداران احتمالی از خاورمیانه، شبه قاره هند و آفریقا دیدار می‌کنند.
Paper Arabia دردوازدهمین نسخه از خودش که در سال 2024 در دبی برگزار می‌شود یکی از موفق ترین نمایشگاه‌های B2B خاورمیانه به شمار می‌رود که پلتفرم تجاری شناخته‌ شده‌ای برای بیش از یک دهه است. در دوازدهمین نسخه از نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، پارچه و مقوا، بیش از 100 غرفه دار از ۳۰ کشور دنیا شرکت می‌کنند.
Paper Arabia قدیمی ترین نمایشگاه در صنعت کاغذ و مقوا است و برترین رویداد تجاری صنعت کاغذ در منطقه MENA( به گروهی از کشورهای واقع در خاورمیانه، شمال آفریقا و اطراف آن اشاره دارد) که بازدیدکنندگان تجاری را از کارخانه های کاغذ گرفته تا تاجران کاغذ و مبدل های کاغذ از خاورمیانه، آفریقا و شبه قاره هند جذب می کند. این نمایشگاه همچنین در چارچوب سرمایه‌گذاری‌های فزاینده در صنعت کاغذ خاورمیانه برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده‌ای برای محصولات کاغذی از سوی مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود.
این نمایشگاه را می‌توان برجسته ترین مکان به عنوان مرکز تجارت جهانی دبی نام برد که فرصت‌های جدید تجاری و امکان برقراری ارتباط به وسعت جهانی و خاورمیانه را به مشتریان، متفاضان و فعالان صنعت مقوا و کاغذ می‌دهد.
این نمایشگاه منعکس کننده محصولات جدید و فرآیندهای نوآورانه متمرکز بر پایداری، پیشنهادات تجاری سلامت محور و سازگار با محیط زیست می باشد. ازمزایای حضور در این نمایشگاه می توان به فرصتی برای یادگیری در مورد محصولات جدید، فرآیندهای خلاقانه برای نوآوری در صنعت کاغذ اشاره کرد.  

Paper Arabia

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

محصولات ارائه شده در نمایشگاه 
 • ارائه تنوعی ازچسب ها، کاغذها و کاغذهای مقوایی 
 • ماشین آلات ساخت کیسه های کاغذی
 • مواد شیمیایی کاغذها
 • ماشین آلات مرتبط با تبدیل کاغذها
 •  ماشین آلات مرتبط با بسته بندی ها
 • ماشین آلات تبدیل بافت ها  
اهداف تجار و بازرگانان حاضر در نمایشگاه
سرمایه گذاران و تامین کنندگان پیشرو از سراسر جهان آخرین محصولات، ماشین آلات و تجهیزات مرتبط با این صنعت را به نمایش می گذارند. همچنین فرصتی برای معاملات تجاری در سطح جهانی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد. 
 • موضوعات نمایشگاه
  • تمرکز بر کاغذ و مقوا
  • کاغذسازی
  • ارائه ماشین آلات و مواد شیمیایی مرتبط با نمایشگاه 
  • مواد بسته بندی و بازیافت
  • تنها در دو سال گذشته، سرمایه گذاری در بخش کاغذ تنها در شورای همکاری خلیج فارس بیش از 1.6 میلیارد دلار برآورد شده است. صنعت کاغذ در خاورمیانه یکی از بازارهای در حال رشد سریع در سراسر جهان است و PAPER ARABIA 2024 یک پلت فرم تجاری ایده آل برای ایجاد مشارکت های جدید، تعمیق و تقویت روابط موجود در بازار ارائه می دهد.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی