شهر برگزاری : بارسلونا اسپانیا   تاریخ برگزاری :

BARCELONA / 13 14 15 MARCH 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

photoforumbarcelona

نمایشگاه بین‌المللی عکاسی بارسلونا یکی از معروفترین و مهمترین رویدادهای عکاسی در اسپانیا و جهان است. این نمایشگاه سالانه در شهر بارسلونا برگزار می‌شود و به عنوان یک فرصت برای عکاسان حرفه‌ای و علاقمندان به عکاسی برای نمایش آثار خود و همچنین برقراری ارتباط با همتایان خود شناخته شده است. در این نمایشگاه، آثار مختلف عکاسان از سراسر جهان به نمایش گذاشته می‌شود و با حضور هنرمندان، منتقدان و دوستداران هنر عکاسی، فضای منحصر به فردی برای تبادل ایده‌ها و تجارب فراهم می‌آید. همچنین، در این رویداد کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های مختلف با حضور صدها شخصیت معروف در حوزه عکاسی برگزار می‌شود. باتوجه به اعتبار و شهرت جهانی کسب شده توسط نمایشگاه بین‌المللی عکاسی بارسلونا، حضور در این رویداد به عنوان یک فعال هنر عکاسی، فرصت منحصر به فرد و البته چالشبرانگیر است.

نمایشگاه بین‌المللی عکاسی بارسلونا از سال 2010 هرساله برگزار می‌شود و با استقابل قابل توجهی رو به رو می‌شود. این نمایشگاه از سال 2010 در قالب کنفرانس در اسپانیا پیشگام حوزه عکاسی و مسائل مربوط به آن بوده‌اند. نوآوری، خلاقیت، میل به غافلگیری هرساله انگیزه اصلی و شعار اصلی این نمایشگاه-کنفرانس است و با حمایت برند‌های بزرگی توانسته بخش آموزش را در این رویداد اضافه کند. در این نمایشگاه خبرگان بازار و رسانه های فعلی، تأثیرگذاران و مولدهای عکاسان و نام رسانه ها در رسانه ها همگی درکنارهم جمع شده تا مجموعه کاملی از رخداد‌های مربوط به حوزه عکاسی و اطلاعات روز دنیارا تبادل کنند.

موضوعات مورد بررسی در نمایشگاه بین‌المللی عکاسی بارسلونا:

  1. طبیعت و محیط زیست: عکس‌های زیبا از مناظر طبیعی، جنگل‌ها، دریاچه‌ها و حیوانات وحشی که به حفظ محیط زیست توجه دارند.

  2. شهرنگاری: عکس‌های زمینه شهری، ساختمان‌های تاریخی، خیابان‌ها، میدان‌ها و فضاهای عمومی شهر بارسلونا.

  3. فرهنگ و تاریخ: عکس‌های مراسم مذهبی، جشنواره‌های محلی، بازار های قدیمي و ساختمان های تاريخي كشور اسپانيا.

  4. انسان و جامعه: عکس‌های افراد در فعاليت های روزمرة خود در شغل هاي مختلف، خانوادة ها، گروة های اجتماعي و فعاليت های فرهنگي.

photoforumbarcelona

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

بارسلونا واقعا زیبا است. همین جمله کوتاه شاید بهترین تعریف یا توصیف برای شهری است که لقب بیشتری سلفی ها در جهان را بعد از لندن، نیویورک و البته آمستردام به خود اختصاص داده است. زیبایی های خاص و حیرت انگیز بارسلونا مهم ترین موضوعی است که باعث جذب گردشگران و در نهایت ثبت عکس هایی خاص در این شهر می شود. بیش از 9 اثر جهانی در یونسکو متعلق به بارسلونا است، مردم شهر بارسلونا از طرفداران اصلی شیرینی هستند و معمولی ترین اتفاقی که در این شهر باید تجربه کنید، تست کردن شیرینی های خوشمزه بارسلونی است. این شهر نه فقط یک شهرِ زیبا بلکه یک شهر افسانه ای است و رمز و رازهای زیادی در دل آن وجود دارد.

هتل های نزدیک در بارسلونا

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی