شهر برگزاری : مادرید- اسپانیا   تاریخ برگزاری :5 – 8 NOV 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

PISCIMAD

یک نمایشگاه بین المللی است که به تاسیسات آبی و حمام ها اختصاص دارد. این نمایشگاه در اسپانیا برگزار می شود و شرکت ها و تولید کنندگان محصولات مرتبط با تاسیسات آبی از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. در این نمایشگاه، آخرین فناوری ها، محصولات و خدمات مرتبط با صنعت تاسیسات آبی به نمایش گذاشته می شوند. از جمله محصولات قابل دیدن در این نمایشگاه می توان به سیستم های گرمایش و سرمایش، لوله کشی، پمپ ها، بوستر ها، فیلتراسیون آب، حوضچه های استخر و … اشاره کرد. PISCIMAD فرصت مناسبی برای حضور در صنعت تاسیسات آبی است و به شرکت ها فرصت میدهد تا با دست اندازان جدید آشنا شده و با ایجاد روابط بین‌المللی کسب و کار خود را به وسعت جهانی گسترش دهند. این نمایشگاه را می‌توان نمایشگاه پیشرو در زمینه‌ی تاسیسات آبی، استخر‌های شنا و سلامتی و امکانات مربوط به تاسیسات آبی دانست. در نمایشگاه بین‌المللی PISCIMAD متخصصان، دانشمندان و کارشناسان این زمینه گرد هم آامده تا آخرین متد‌ها و پیشرفت‌های مربوط به تاسیسات و تجهیزات آب را در اختیار صاحبان کسب و کار و فعالین این حوزه قرار بدهند. در این رویداد 90000 متخصص، PISCIMAD به عنوان رویداد تجاری اصلی ساختمان همراه با VETECO، CONSTRUTEC و SMART DOORS حضور دارند.

 

PISCIMAD

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای اسپانیا

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

PISCIMAD

موضوعات نمایشگاه تاسیسات آب و استخر مادرید اسپانیا عبارتند از:

  1. تجهیزات تصفیه آب

  2. سیستم های گرمایش و سرمایش

  3. لوله کشی و اتصالات آب

  4. پمپ ها و مخازن آب

  5. سیستم های آبیاری

  6. تجهیزات حفاظت در برابر حریق

  7. سیستم های تهویه مطبوع

  8. تجهیزات بهداشتی و بهینه سازی مصرف آب

  9. نورپردازی و الکترونیک مرتبط با تاسیسات آب

  10. فناوری های نوین در حوزه تاسیسات آب

PISCIMAD و بر دانش، نوآوری و راه حل ها به عنوان محورهای استراتژیک تمرکز دارند. آنها یک نقطه ملاقات برای نمایشگاه جهانی و ارائه محصولات جدید و همچنین کنگره ها و کنفرانس هایی ارائه می دهند که به نوآوری، آموزش حرفه ای و راه حل هایی برای توزیع کنندگان، سازندگان و توسعه دهندگان می پردازند. Semana Internacional de la Construcción کلید این جنبه ها خواهد بود.

این رویداد همچنین شامل یک برنامه جالب از فعالیت ها، با کارگاه های عملی است، که در آن بازدیدکنندگان در مورد عملکرد تاسیسات و نگهداری صحیح آنها آشنا می شوند.

هتل های نزدیک در مادرید

Previous slide
Next slide

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی