شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری:19 – 22 March 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

Prolight + Sound

نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعتی بین‌المللی در زمینه تجهیزات صوتی، نورپردازی و سیستم‌های نورافکنی است. این نمایشگاه سالانه در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود و شرکت‌ها و تولیدکنندگان بزرگ از سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند تا جدیدترین فناوری‌ها و تجهیزات خود را به نمایش بگذارند. این رویداد فرصت مناسبی برای آشنایی با آخرین دستاوردها و ابتکارات صنعت صدا و نورپردازی است. نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت آلمان یکی از معتبرترین  و پیشرفته ترین نمایشگاه ها ی بین المللی در بخش فن آوری است .مجموعه ای از خدمات و محصولات جدید و بازدید کنندگان  می توانند با هدف به روزرسانی خود و تکمیل محصولات و آشنایی با پیشرفت های تکنولوژیک از این نمایشگاه بازدید کنند.

همه چیز در یک مکان: طیف کاملی از محصولات مجریان و تهیه کنندگان  بی نظیر و حرفه ای جهان، نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت را به بزرگترین نمایشگاه بین المللی فن آوری ها و خدمات در زمینه های سرگرمی، سیستم های یکپارچه و خلاقیت ها مبدل کرده اند.

تجارتی پررونق: جایگاهی منحصر به فرد برای فروشندگان

نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت رویداد صنعتی مناسبی برای توسعه شبکه های تجاری و نیز فرصتی ارزشمند به منظور نشست ها، مباحثات و تبادل نظرات مستقیم به حساب می آید. همچنین شما همزمان با نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت امکان حضور و بهره مندی از نمایشگاه موسیقی “Musikmesse ” و دیدار با گروه های هدف مناسب خود را نیز، در ایام نمایشگاه خواهید داشت.

در نمایشگاه صدا و نورپردازی فرانکفورت، موضوعات گسترده‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرند که شامل امور زیر می‌شوند:

  1. تجهیزات صوتی: انواع بلندگوها، میکروفون‌ها، تجهیزات ضبط صدا و تجهیزات پخش صدا.

  2. نورپردازی: نورافکن‌ها، لامپ‌های LED، سیستم‌های روشنایی هوشمند و تکنولوژی‌های نورپردازی.

  3. تجهیزات استودیویی: تجهیزات ضبط و ویرایش صدا، میکسرها، کنترلرها و تجهیزات جانبی مرتبط.

  4. تکنولوژی‌های جدید: مطالعه و معرفی آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با صوت و نورپردازی از جمله فناوری‌های هوشمند و اتصالات بی‌سیم.

  5. خدمات و راهکارهای صوتی و نورپردازی: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظیر طراحی سیستم‌های صوتی و نورپردازی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات و خدمات پس از فروش.

Prolight + Sound

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

درباره شهر فرانکفورت

فرانکفورت(frankfurt)، از شهرهای ایالت هسن و پنجمین شهر بزرگ آلمان است که مرکز مالی اصلی این کشور نیز محسوب می‌شود. این شهر در دو طرف رودخانه ماین در جنوب شرقی رشته کوه تاونوس قرار دارد. فرانکفورت شهر بسیار مدرن با آسمان خراش‌های زیاد و موقعیت‌های شغلی فراوان است. این شهر در آلمان به عنوان یکی از شهرهای مهاجرپذیر شناخته شده است.

یکی از دلایل عمده انتخاب فرانکفورت برای زندگی، اقتصاد پررونق این شهر است؛ به گونه‌ای که اگر به این شهر فکر کنید بانک‌ها و بورس اوراق بهادار، جزو اولین مواردی است که به ذهنتان می‌رسد. این شهر به عنوان شهر نمایشگاه‌ها و بانک‌ها شناخته می­‌شود. فرانکفورت آلمان یکی از شهرهای برتر برای زندگی و تجارت در این کشور است. این شهر با امکانات ارتباطی برای سفر، امنیت بالا و همچنین سیستم درمانی و بهداشتی پیشرفته، مکان خوبی برای زندگی است. فرانکفورت شهر تضادها است. این شهر محل زندگی بانکداران ثروتمند، دانشجویان بین‌المللی و مهاجرانی است که به دنبال موقعیت‌های شغلی عالی، به این شهر آمده‌اند. البته جمعیت عمده فرانکفورت آلمان را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهد. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، احتمالاً باید فرانکفورت یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی