شهر برگزاری : آلمان- کلن 

 تاریخ برگزاری : 02.–05.02.2025

Days
Hours
Minutes
Seconds

prosweetscologne

عرضه‌کنندگان صنعت بین‌المللی شیرینی و شکلات در ماه آوریل در کلن گرد هم می‌آیند تا برای اولین بار در یک رویداد مرکزی در قلب نمایشگاه ISM، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بین‌المللی تجارت بین‌المللی شیرینی، به صورت مشترک شرکت کنند.
سازمان دهندگان گفتند که لیست غرفه داران ProSweets Cologne تمام بخش های اصلی صنعت، از مواد و ماشین آلات بسته بندی، کارخانه ها و اتوماسیون، تا ایمنی مواد غذایی و تجهیزات عملیاتی و کمکی را در بر می گیرد . تقاضای شدید برای شرکت در این قالب ویژه باعث شده است که منطقه برنامهریزی شده اولیه، چندین بار گسترش یابد.

نمایشگاه ProSweets نمایشگاه عرضه‌کنندگان شیرینی و شکلات کلن در آلمان یک رویداد ضروری برای همه مشاغل صنعت شیرینی و شکلات و تنقلات است. نمایشگاه تجاری سالانه عرضه کنندگان شیرینی در کلن مدت‌هاست که در سطح بین المللی اعتبار خود را به دست آورده است با کمک شمیران گشت شما هم می توانید در این رویداد شرکت کنید. هیچ نمایشگاه تجاری دیگری در این صنعت چنین طیف گسترده ای از غرفه داران و بازدیدکنندگان تجاری را ارائه نمی دهد که نماینده تمام بخش های مختلف محصولات صنعت شیرینی و تنقلات است ، از فناوری بسته بندی گرفته تا مواد اولیه تا تبرید و تهویه مطبوع. حتی بخش های فرعی مانند ایمنی غذا ، دفع زباله و بازیافت در ProSweets Cologne 2022 نشان داده خواهد شد .

نمایشگاه عرضه کنندگان مواد اولیه شیرینی و شکلات یک رویداد تجاری است که به تولیدکنندگان و فروشندگان مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه شیرینی و شکلات فرصت می‌دهد تا با همکاران صنعت خود در ارتباط باشند و جدیدترین محصولات و تکنولوژی‌های صنعت شیرینی‌پزی و شکلات را بررسی کنند.

این نمایشگاه‌ها عموماً در شهرهای بزرگ برگزار می‌شوند و به علاقمندان به این حوزه فعالان صنعت شیرینی‌پزی و شکلات فرصت می‌دهد تا با آخرین تغییرات و رویداد‌های صنعت آشنا شوند. در این نمایشگاه‌ها، علاوه بر نمایش محصولات، کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها، دوره‌های آموزشی و جلسات شبکه سازی نیز برگزار می‌شود.

یکی از دلایل متعدد ، که چرا ProSweets کلن در آلمان رویدادی محبوبی است این موضوع می باشد که: طیف گسترده و متنوع بخش های محصولات را در برمی گیرد خواه مواد اولیه باشد یا فناوری بسته بندی ، نمایشگاه عرضه کننده همه آنها را ارائه می دهد. 

ProSweets

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

  • موضوعات نمایشگاه

* خوردنی های شیرین و آماده

* انواع آدامس و تنقلات 

* انواع بیسکوییت، نان و شیرینی

* محصولات ارگانیک

* ماشین آلات تولید

* انواع شکرهای شیرینی پزی

* مواد خام جهت تهیه شکلات

* کاکائو و محصولات شکلاتی

* انواع بستنی و کارامل   

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی