دبی

24 26 Sep 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
بیست و هفتمین نمایشگاه سالانه تابلو و تصویر گرافیکی خاورمیانه (SGI Dubai 2024)در شهر دبی در عربستان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه  معماران، مشاوران تبلیغات/طراحی، مشاوره برند و تصویر، شرکت‌های بنر و بیلبورد، چاپگرهای تجاری، بازرگانان/کارآفرینان، پیمانکاران، مشاوران، طراحان و برآوردگران گرد هم آمده تا بهترین و نوآورانه‌ترین آثار خود را در زمینه گرافیک و تابلو‌ها و تبلیغات گرافیکی به نمایش بگذارند.
h Annual Sign & Graphic Imaging خاورمیانه (SGI Dubai 2024)
یک رویداد سالانه است که تغییر وتحول بسیاری را در صنایع تصویر‌برداری گرافیکی، علامت‌گذاری، صفحه نمایش و چاپ دیحیتال به وجود می‌آورد. این بیست و هفتمین نسخه از نمایشگاه سالانه علائم و تصویر‌برداری گرافیکی خاورمیانه ( SGI Dubai 2024) است و موضوعات گرافیکی و مشتقات آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. با شرکت در این نمایشگاه می‌توانید از جدید‌ترین رویداد‌ها، دستگاه‌ها و متود‌های طراحی تبلیغات و گرافیک باخبر شوید، با معماران، طراحان و گرافیستان جهانی ارتباط برقرار کرده و بتوانید دریچه جدیدی بر روی کسب و کار خود باز کنید.
Sign & Graphic Imaging خاورمیانه (SGI Dubai) را می‌توان بزرگترین رویداد تجاری تخصصی B2B برای علائم، تصویربرداری گرافیکی، خرده فروشی/POP/POS، صفحه نمایش و چاپ دیجیتال در منطقه خاورمیانه دانست. SGI Dubai بزرگترین گردهمایی غرفه داران و بازدیدکنندگان از سرتاسر امارات متحده عربی، مصر، لبنان، ایران، عراق، هند، پاکستان، شرق آفریقا و سایر کشورهای منطقه MENA را در یک مکان ایده آل گرد هم می آورد. این رویداد سال است تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، با بازیگران پیشرو در صنعت علامت گذاری، تصویربرداری گرافیکی، صفحه نمایش و چاپ دیجیتال تعامل داشته باشید. اگر کسب و کار شما با هر یک از این صنایع مرتبط است، مطمئن شوید که بهترین فرصت سال خود را برای ارتقای تصویر برند خود به ارتفاعات جدید و ارتقای سازمان خود در بین بازیگران نخبه صنعت از دست ندهید.

SGI Dubai 2024

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

بیست و هفتمین نمایشگاه سالانه علائم و تصویربرداری گرافیکی خاورمیانه (SGI Dubai 2024) محصولات و خدمات را در دسته بندی هایی مانند:
بنر و پوستر
تبلیغات
صنعت تصویربرداری گرافیکی
مراکز پیام الکترونیکی
تابلوها
تصویربرداری و چاپ عکس
تصویربرداری دیجیتال
سخت افزار معماری
خدمات گرافیکی
تابلوهای برق
تبلیغات در فضای باز
چاپ سایز بزرگ
چاپ
چاپ روی کاغذ
زیرلایه ها/تجهیزات را علامت بزنید
بیست و هفتمین نمایشگاه سالانه تابلو و تصویر گرافیکی خاورمیانه (SGI Dubai 2024) معماران، مشاوران تبلیغات/طراحی، مشاوره برند و تصویر، شرکت‌های بنر و بیلبورد، چاپگرهای تجاری، بازرگانان/کارآفرینان، پیمانکاران، مشاوران، طراحان و برآوردگران را گرد هم می‌آورد.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی