شهر برگزاری :آلمان- فراکفورت  تاریخ برگزاری :April 26 to 28, 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

ShishaMesse

نمایشگاه قلیان و محصولات مرتبط فرانفورک یک رویداد تخصصی است که به نمایش و فروش انواع قلیان ها، تجهیزات و لوازم جانبی مرتبط با آن می‌پردازد. در این نمایشگاه شما می‌توانید انواع قلیان های مختلف، تنوع بالای تجهیزات و لوازم جانبی، تکنولوژی های نوین و محصولات برتر این صنعت را مشاهده و خریداری کنید. این نمایشگاه به علاقمندان به قلیان و شیشه کشیدن فرصت مناسبی برای آشنایی با آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت قلیان فراهم می‌کند. همچنین در این رویداد شما می‌توانید با تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و فروشگاه های معتبر این صنعت در ارتباط باشید و به شبکه گسترده از حامیان و همکاران خود دست پیدا کنید. این نمایشگاه shishamesse یا همان نمایشگاه VAPOR در تاریخ 26 الی 28 آپریل 2024  مصادف با 07 الی 09 اردیبهشت 1403 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه اولین نمایشگاه تخصصی در زمینه سیگار الکترونیکی و محصولات مرتبط می باشد . فرصتی برای متخصصان صنعت ،تولیدکنندگان و توزیع کنندگان برای نمایش گذاشتن محصولات جدید متدهای به روز و ایجاد ارتباطات و گسترش سهم بازار است .و بازدید کنندگان می توانند به صورت انفرادی از غرفه ها محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

محصولات ارائه شونده در نمایشگاه :

  • لوله های قلیان،

  • تدارکات استعمال دخانیات،

  • لوازم و اتصالات برای سفره خانه ها و قهوه خانه

  •  نوآوری های با ارزش در بازار قلیان

  •  قلیان برای افراد غیر سیگاری

  • هر نوع قطعه یدکی

  • ملاس و سایر ترکیبات مرطوب و …

shishamesse

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

درباره شهر فرانفورک

فرانکفورت(frankfurt)، از شهرهای ایالت هسن و پنجمین شهر بزرگ آلمان است که مرکز مالی اصلی این کشور نیز محسوب می‌شود. این شهر در دو طرف رودخانه ماین در جنوب شرقی رشته کوه تاونوس قرار دارد. فرانکفورت شهر بسیار مدرن با آسمان خراش‌های زیاد و موقعیت‌های شغلی فراوان است. این شهر در آلمان به عنوان یکی از شهرهای مهاجرپذیر شناخته شده است.

یکی از دلایل عمده انتخاب فرانکفورت برای زندگی، اقتصاد پررونق این شهر است؛ به گونه‌ای که اگر به این شهر فکر کنید بانک‌ها و بورس اوراق بهادار، جزو اولین مواردی است که به ذهنتان می‌رسد. این شهر به عنوان شهر نمایشگاه‌ها و بانک‌ها شناخته می­‌شود. فرانکفورت آلمان یکی از شهرهای برتر برای زندگی و تجارت در این کشور است. این شهر با امکانات ارتباطی برای سفر، امنیت بالا و همچنین سیستم درمانی و بهداشتی پیشرفته، مکان خوبی برای زندگی است. فرانکفورت شهر تضادها است. این شهر محل زندگی بانکداران ثروتمند، دانشجویان بین‌المللی و مهاجرانی است که به دنبال موقعیت‌های شغلی عالی، به این شهر آمده‌اند. البته جمعیت عمده فرانکفورت آلمان را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهد. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، احتمالاً باید فرانکفورت یکی از گزینه‌های اصلی شما باشد.

هتل های نزدیک در فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی