دبی

10 – 12 September 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds
نمایشگاه بین‌المللی Sleep Expo Middle East  تنها نمایشگاه و کنفرانسی است که به بررسی صنعت خواب، تخت‌خوب، بالش‌ها، دستگاه‌های بالش‌سازی و مشتاقت آن در منطقه خاورمیانه می‌پردارد. این نمایشگاه توسط کمپانی Media Fusion برگزار می‌شود. پنجمین نسخه Sleep Expo خاورمیانه، که بین 10 تا 12 سپتامبر 2024 در دبی، امارات متحده عربی برگزار می شود، یک بستر فوق‌العاده را برای برندهای معتبر و همچنین کارشناسان، بازیگران و کارشناسان این صنعت فراهم می‌کند تا بتوانند نوآوری‌های خود را در فضایی گسترده و بین‌المللی برای مخاطبانی که از سراسر جهان گردهم آمده‌اند به نمایش بگذارد. این نمایشگاه را می‌توان یک مکان ایده‌ال برای ملاقات و برقراری ارتباط با متخخصان، تولیدکنندگان، تاجران و صنعتگران و تامین کنندگان دانست. نمایشگاه بین‌المللی Sleep Expo Middle East  فقط برای بحث در مورد مسائل خواب و رختخواب نیست. این یک تجربه به یادماندنی‌است. تماشاگران ومخاطبان نسخه‌های این نمایشگاه رضایت خود را ابراز کردند.
اولین دوره Sleep Expo Europe قرار است در تاریخ 23 تا 24 آوریل 2024 در MECC ماستریخت، هلند برگزار شود. این نمایشگاه فناوری‌ها، نوآوری‌ها، گرایش‌ها و بهترین شیوه‌ها را زیر یک سقف با نمایشگاه UTECH اروپا که به دقت سرپرستی شده است، به نمایش می‌گذارد.

Sleep Expo Middle East

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

 
Sleep Expo Europe کل طیف فناوری و رفاه، از جمله Sleep Tech و Sleep Care را پوشش می دهد. Sleep Tech نوآوری ها، ماشین آلات و فناوری های نوظهور را به نمایش می گذارد، در حالی که Sleep Care محصولات نهایی از جمله تشک، بالش، ملحفه و غیره را در بازار خواب و ملافه به نمایش می گذارد.
 
با بازیگران پیشرو در صنعت شبکه و تعامل داشته باشید و برند خود را بسازید، راه حل های جدید راه اندازی کنید، با تصمیم گیرندگان و کارشناسان صنعت ارتباط برقرار کنید، شرکای تجاری جدید پیدا کنید و با همتایان خود درگیر شوید. از این فرصت استفاده کنید تا با جدیدترین فناوری‌ها و راه‌حل‌ها آشنا شوید و از رقبا پیشی بگیرید.
موضوعات مورد بررسی در این نمایشگاه عبارتند از:
لحاف
  تخت
  ملحفه
 بالش
سلامتی
لوازم جانبی
و سایر محصولات در صنعت خواب.
ماشین آلات ملحفه تخت،
مواد اولیه

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی