دبی

7-8OCTOBR 2024 

Days
Hours
Minutes
Seconds
فارکس اکسپو هفتمین نسخه از نمایشگاه بزرگی است که در حوزه خلیج‌فارس دررابطه با سرمایه‌گذاری و ارزش های دیجیتال فارکس برگزار می‌شود. این نمایشگاه بستر فوق‌العاده‌ای برای معامله‌گران فارکس می‌باشد. در این نمایشگاه بیش از 1200 کارگزار مالی و بیش از 5000 سرمایه گذار حضور خواهند داشت. همچنین بیش از 6,000 معامله گر و بیش از 3000 شرکت وابسته وجود خواهد داشت. بیش از 300 ارائه‌دهنده فناوری B2B و فناوری برای پاسخگویی به تقاضای بازار انتخاب شده‌اند.
فارکس اکسپو مکانی‌است که تمام کارگزاران، سرمایه‌گذاران، موسسات مالی، کارگزاران از سراسر اکسوسیتم تجارت و سرمایه‌گذاری برای همکاری و برقراری مهم‌ترین ارتباطات در این حوزه گردهم آمده اند تاتبادل ارتباط کرده و بهترین و نوین‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری را باهم به اشتراک بگذارند. فارکس اکسپو دبی را می‌توان یک پلتفرم مناسب برای ملاقات با ارائه دهندگان خدمات برتر و به روز ماندن در مورد آخرین روندهای بازار و بینش های مالی برای بهبود مهارت ها، شبکه سازی و چشم انداز سرمایه گذاری دانست.
نسخه هفتم رویداد فارکس ، جایی که برندهای پیشرو فارکس جهان را خواهید دید که محصولات و خدمات خود را زیر یک سقف به نمایش می گذارند.
Raed یک حرفه ای مالی با تجربه است که از احترام بالایی برخوردار است. از زمان تصدی سمت سرپرست تحقیقات و تحلیل بازار در گروه Equiti در مارس 2017، او کمک های قابل توجهی داشته است. Raed بین سالهای 2011 تا فوریه 2017 رئیس تجزیه و تحلیل در آمانا کپیتال دبی بود. راد بیش از 14 سال تجربه در تحلیل و تحقیق اقتصادی و مالی دارد. او همچنین یک مربی معتبر برای بازارهای مالی جهانی است.
Raed متخصص در ترکیب رفتار قیمت، تحلیل بنیادی و مطالعه اثرات بازار جهانی با تحلیل تکنیکال است. رویکرد تحلیلی منحصر به فرد رائد باعث شده است که او توسط بسیاری از کانال های تلویزیونی و آژانس های رسانه ای شناخته شود. او همچنین به ارائه وبینارها، سمینارها و کارگاه های آموزشی و همچنین تحقیقات کتبی و تصویری پرداخته است.
رائد مهمان مکرر شبکه های شناخته شده خاورمیانه مانند العربیه و تلویزیون دبی است. او همچنین در برنامه هفتگی در CNBC Arabia، Sky News Arabia، Bloomberg Asharq و CNBC Arabia ظاهر می شود. بسیاری از موسسات معتبر، راد را به خاطر مشارکت برجسته‌اش در صنعت مالی می‌شناسند. بر اساس گزارش بنیاد مطالعات اقتصادی ویژن، وی برای دو سال متوالی، 2021-2022 در میان 50 فرد قدرتمند در بازارهای مالی جهانی خاورمیانه قرار گرفته است. رائد در نمایشگاه های مالی در MENA نیز مورد تقدیر قرار گرفت. دانش و تخصص استثنایی Raed همچنان تاثیر زیادی بر صنعت مالی خاورمیانه و فراتر از آن دارد.
در رویداد اکسپو فارکس خود را در دنیای پویای مالی جهانی غرق کنید، جایی که فرصت‌های فراوانی برای شبکه‌سازی، یادگیری و کاوش در روندهای نوآورانه وجود دارد.

The Forex Exhibition

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

در جریان اکسپو ارکس نسخه هفتم شما می‌توانید:
 باخبر از آخرین روندها و نوآوری های مالی جهانی باشید.
  ارتباطات ارزشمندی را با متخصصان صنعت و همتایان خود برای همکاری های بالقوه ایجاد کنید.
  کاوش در فناوری های مالی پیشرفته که توسط غرفه داران مختلف به نمایش گذاشته شده است.
  از جلساتی که توسط پیشکسوتان صنعت رهبری می شود، بینش ارزشمندی به دست آورید.
  با کارگزاران مالی، سرمایه گذاران، معامله گران، IB ها، شرکت های وابسته و ارائه دهندگان فناوری B2B تعامل و شبکه سازی کنید تا از روندهای فارکس و بینش های صنعت به روز بمانید.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی