شهر برگزاری :آلمان-مونیخ 

  تاریخ برگزاری : June 19–21, 2024 

 

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمایشگاه ذخایر انرژی مونیخ آلمان

نمایشگاه ذخیره انرژی مونیخ آلمان یک رویداد بین‌المللی است که هر ساله در شهر مونیخ آلمان برگزار می‌شود. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای شرکت‌ها، تولیدکنندگان و فعالان صنعت انرژی است تا جدیدترین فناوری‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.در این نمایشگاه، شرکت‌ها و تولیدکنندگان از سراسر جهان به منظور معرفی و فروش محصولات خود حضور دارند. از جمله حوزه‌های پوشش داده شده در این نمایشگاه عبارت‌اند از ذخیره سازی باتری، ساماندهی شبکه هوشمند، ساماندهی منابع تجدیدپذیر، خودرو الکتریک و ساماندهی حمل و نقل پایدار.با حضور در این نمایشگاه، شرکت‌ها و تولیدکنندگان فرصت دارند تا با همکاران صنعت خود در تبادل دانش و تجارب شرکت کنند و همچنین با مخاطبان خود در ارتباط باشند. این نمایشگاه یک پل ارتباطی بسیار موثر بین صنعت انرژی و بازار جهانی است که به بهبود کارآفرینی و نوآوری در حوزه ذخیره انرژی کمک تاثیر گذار است. این نمایشگاه ورود‌های استراتژیک را در مورد تمام جنبه‌های کلیدی رشد خورشیدی، ذخییره انرژی و اکوسیستم وسایل مورد بررسی قرار می‌گیرد. در کنار این نمایشگاه، روز بعد یک کنفرانس با همین موضوع در مونیخ آلمان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه افراد متخصص از سراسر جهان گرد هم آمده و دانش و نوآوری‌های خود را در حوزه بررسی انرژی و ذخیره های آن مورد بررسی قرار می‌دهند.

نمایشگاه ذخایر انرژی مونیخ آلمان

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا آلمان

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

موضوعات مورد بررسی در نمایشگاه:

  1. تکنولوژی های ذخیره انرژی:

نمایشگاه مونیخ فرصتی است برای شرکت های تولید کننده تکنولوژی های جدید و نوآورانه در زمینه ذخیره انرژی برای معرفی محصولات و خدمات خود به بازار.

2. سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی:

با توجه به روند رو به افزایش استفاده از منابع انرژی خورشیدی، شرکت های تولید کننده سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی نقش مهمی در نمایشگاه دارند.

3. باتری ها و سامانه های ذخیره انرژی:

با پیشرفت تکنولوژی باتری ها، شرکت های تولید کننده باتری ها و سامانه های ذخیره انرژی نقش مهم و حائز اهمیت در صنعت انرژی دارند.

4. حفاظت محافظت و کاربردهای جدید:

 شرکت ها و استارتاپ ها در حوزه حفاظت، محافظت و کاربردهای جدید در زمینه ذخیره انرژی نقش مؤثر و پُل‌ساز در پذیرش فضای بازار دارند.

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی