شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :28 FEB 224

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

World Art Dubai

هنر دردنیای امروز جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده وهرکی به شکلی به سمت این عرصه قدم برمی‌دارد. World Art Dubai رویدادی‌است که بستر مناسب هنرمندان را فراهم می‌کند. از 2تا 5 می 2024 هنرمندان اثار برجسته‌ی خود را در این رویداد به نمایش گذاشته و بستر مناسبی برای تعامل های هنری در وسعت بین‌الملل ایجاد می‌کنند. در World Art Dubai 2024 بیش از 4000 اثر هنری از بیش از 300 گالری مشهور و هنرمند انفرادی، از 60+ کشور جهان، وجود دارد و شما می‌توانید با شرکت در این رویداد از برترین آثار هنری و به روز‌ترین اتفاقات دنیای هنر باخبر شوید.
World Art Dubai. قرار است فضایی شلوغ و پر رونق از الهامات و بازاری باشد که مجموعه‌داران، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به هنر در تمام سنین را درگیر می‌کند.
 در این رویداد شما شاهد تشویق تفکر الهام بخش از طریق اجراهای هنری زنده، کارگاه‌ها و گفتگوها در نمایشگاه چهار روزه خواهید بود.

World Art Dubai

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

رویداد World Art Dubai مکانی‌است که فرق نمی‌کند شما در حال گسترش راه خود باشید، درحال رونق بخشیدن به مجموعه خود یا حتی ابتدای راه و یا انتهای راه و دنبال سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، این رویداد تصمیم دارد در نسخه 2024 خود که دهمین رویداد هنر در دبی است، فضایی تازه برای تجارت های هنری و هنرمندان و هنردوستان فراهم کند.  نمایشگاه World Art Dubai  را می‌توان بزرگترین نمایشگاه هنر خرده فروشی مقرون به صرفه منطقه، بیش از 4000 اثر از بیش از 300 گالری بین المللی و هنرمند را زیر یک سقف به ارمغان می‌اورد نام برد.
در دهمین رویداد از World Art Dubai  طیف گسترده‌ای از هنر به نمایش گذاشته شده است، از سبک‌هایی مانند هنر خیابانی گرفته تا خوشنویسی عربی. هدف اصلی ورلد آرت دبی این است که هنر را برای مخاطبان گسترده‌تری در دسترس قرار دهد، با قیمت‌هایی که از 367 درهم (100 دلار) شروع می‌شود. به کلکسیونرها، خبره‌ها و خریدارانی که برای اولین بار خرید می‌کنند بپیوندید و غرفه‌های مملو از نام‌های بزرگ و ستاره‌های در حال ظهور را در این نمایشگاه باورنکردنی کشف کنید.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی