شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :2024 JAN21

 

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

World of Coffe

قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهانی‌است و در سراسر دنیا طرافداران بسیاری دارد. علاوه بر آن یکی از مواد اصلی بسیاری از شیرینی‌ها وشکلات هاست که با وجود این گیاه دوست داشتنی طعم به یادماندنی ای پیدا خواهند کرد. در چندساله ی اخیر علاقه‌ی جهانی قهوه با توجه به دسترسی راحت‌تر ان و دستگاه‌های جدید بیشتر شده است و هرروزه درصد بسیاری از مردم شروع روز خود را با خوردن قهوه می‌دانند.

World of Coffe، یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های بین‌المللی است که به عنوان یکی از برترین‌نمایشگاه‌های قهوه اروپا، در سال 2022 برای اولین بار درخاورمیانه توسط انجمن تخصصی قهوه برگزار شد.

نمایشگاه World of Coffee،  سالانه متخصصان و کارشناسان صنعت قهوه و نوشیدنی‌ها از جمله کشاورزان، تاجران، توزیع‌کنندگان، شرکت‌های کوچک و بزرگ، صاحبان کافه و بسیاری از کسب و کارهایی که صنعت قهوه در آن دخیل است را از سراسر جهان دورهم جمع می‌کند. این رویداد سه روزه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه ها در حوزه قهوه است و بسیاری از هتل‌دارها، باریستاها و حتی علاقه‌مندان برای برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصان قهوه و همچنین برای اطلاعت از جدید‌ترین و بهترین اطلاعات درباره این نوشیدنی محبوب جهانی در این نمایشگاه به عنوان غرفه‌دار و بازدید کننده شرکت می‌کنند.

این رویداد توسط DXB Live آژانس تجربی مرکز تجارت جهانی دبی جهانی دبی (DWTC) و انجمن جهانی تخصصی قهوه برنامه‌ریزی شده است و در  مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. یکی از بخش های جذاب نمایشگاه World of Coffee بازدید از بخش‌ها و فعالیت های هیجان انگیز مختلف است که این امکان را به بازدید کنندگان می‌دهد تا از نوشیدنی‌های بخش Brew Bar نمایشگاه شامل یک بخش با عنوان لذیذی را که توسط باریستا‌های داوطلب تهیه و برای حاضرین سرو می‌شود را تجربه کنند

World of Coffe

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

از دیگر بخش‌های جذاب این نمایشگاه می توان به بخش Cupping Room و Roasters Village  اشاره کرد. در این دو بخش ارزیابی  و مقایسه قهوه و تعیین کیفیت آن ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر شما هتل‌دار و یا دوست دار قهوه باشید میتوانید در این بخش بهترین قهوه هارا برای کسب و کار خود بررسی کرده و قهوه‌ای که مناسب کسب وکار شماست را انتخاب کنید.

در نمایشگاه World of Coffee،  قهوه‌های بو‌داده و دم‌کرده را به حاضرین و مدعوین ارائه می‌دهند. همچنین پیشرفت‌های اخیر در منابع قهوه، جابجایی قهوه، برشته کردن، دم‌آوری و توزیع قهوه نیز در این رویداد با حضور کارشناسان و متخصصین مورد بررسی قرار خواهد گرفت.  

.

در نمایشگاه World of Coffee دبی چندین برند بین‌المللی پیشرو شرکت خواهند کرد. این برندها عبارت‌اند از:

Caffinated

Coffee Planet

BonCafe

Brewing Gadgets 

Pennant Coffee Roasters

CoffeeDesk

Kerchanshe

La Marzocco خاورمیانه

La Marquise

Arabic Coffee

Stree

Kahraman

و …

همچنین برخی از برجسته‌ترین برندهای ایتالیایی شرکت‌کننده در این رویداد نیز عبارت‌اند از:

Simonelli

Eureka

Fiorenzato

Gruppo Cimbali

Mazzer Luigi Spa

Rancilio Group SPA

و مرکز تجارت بین‌المللی ایتالیا

این نمایشگاه همچنین شاهد حضور برندهای Anacafe ،Finca El Morito و دیگر برندها از گواتمالا و همچنین Mullege و Eset Coffee از اتیوپی خواهد بود. علاوه بر آن، رواندا نیز غرفه خود را در این رویداد خواهد داشت و همچنین، ۴۰ شرکت و برند آمریکایی نیز برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند. در مجموع، نمایندگان حدود ۳۰ کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی