شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری :4 – 6 MAR 2024

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

WPS

در دنیایی که پیشرفت تکنولوژی و تهدیدات در حال تکامل مدام در حال ظهور است، اجلاس جهانی پلیس 2024 به عنوان یک پلت فرم محوری است که مجریان قانون جهانی برای ملاقات با یکدیگر قرار می گیرند.
دنیای امروز فضاییست که تکنولوژی در ان مدام در حال تحول، تکامل و پیشرفت است. ایده‌های نوین به سرعت ظهور و رشد کرده و نمی‌توان سرعت سریع آن‌هارا نادیده گرفت. در همین حال اجلاس حهانی پلیس هم از این فضا عقب نمانده و قرار است در جدید ترین نسخه‌ی خود نوین‌ترین و جدید ترین های حوزه امنیت و پلیس را به وسعت بین‌المللی و جهانی ارائه دهد.
WPS به عنوان یک پلتفرم محوری است که بستری برای مجریان قانون جهانی فراهم می‌کند تا با یک دیگر ملاقات کرده و در تبادل اطلاعات کنند. این رویداد بی‌نظیر توسط پلیس دبی به مخاطبین و متقاضیان ارائه می‌شود. از جمله به نیروهای معتبر و قدرتمندی که در این رویداد جهانی حضور دارند می‌‌توان به FBI، NYPD، INTERPOL، پلیس فدرال استرالیا، آژانس پلیس ملی کره و پلیس متروپولیتن، اشاره کرد.

WPS

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

WPS  بیش از 138 کشور جمع آوری می کند. در این رویداد مهم نیست که فناوری پلیس، اهمیت سایبری، امنیت تجاری یا ایمنی جاده ای باشید و در چه حوزه‌ای از امنیت و پلیس سرکار دارید. به هرحال او برای شما و پیشرفت شما در حرفه و کسب و کارتان بستری قدرتمند با دسترسی آسان را فراهم کرده است. او معقتد است که زمانی که از «اتحاد نیروهای جهانی برای فردای امن تر» استفاده می‌کند فقط یک شعار نمی‌دهد. بلکه این جمله را ماموریت خود دانسته و تلاش می‌کنم قدم های پیشرفت خود را در این راستا برای آینده‌ای امن‌تر و روشن‌تر بردارد.
اجلاس جهانی پلیس 2024 یک برنامه فوق‌العاده متنوع و مرتبط را ارائه می‌دهد که منحصراً برای اجرای قانون، پلیس و جوامع امنیتی و اکوسیستم جهانی طراحی شده است.
این اجلاس با 7 کنفرانس استراتژیک، جلسات فنی، کارگاه‌ها، میزگردها، مسترکلاس‌ها و نمایشگاهی که پذیرای بهترین تامین‌کنندگان بین‌المللی و بازیگران زنجیره ارزش کامل است، فرصتی بی‌نظیر به شرکت‌کنندگان می‌دهد تا شخصاً با رهبران، کارشناسان، سیاست‌گذاران ارتباط برقرار کنند. نوآوران، تامین کنندگان و تصمیم گیرندگانی که نیروهای جهانی را به آینده می برند.
با شرکت در اجلاس جهانی پلیس، دسترسی بی‌نظیری به گفت و گو‌های جهانی در خدمت داغ‌ترین موضوعات، چالش‌های پیش رو وجالش‌های فعلی، راه‌حل‌های مناسب برای امنیت ملی و بین المللی را برای خود فراهم خواهید کرد. شرکت در اجلاس جهانی پلیس موقعیتی را براای شما فراهم می‌کند که بتوانید نوآور‌های پیشگامی را تجربه کرده و از تحولات دنیای پلیس و امنیت باخبرشوید.
محور اصلی این اجلاس هفت موضوع کنفرانس آن است که به طور خاص برای رسیدگی به چالش های اجرای قانون جهانی هدف قرار می گیرد: پیشگیری از جرم، هواپیماهای بدون سرنشین، انعطاف پذیری و پایداری، تحرک آینده و ایمنی جاده، علم پزشکی قانونی، مبارزه با مواد مخدر و پلیس K9. بیش از 220 سخنران برجسته در حدود 140 جلسه شامل روسای پلیس، کمیسیونرها، مقامات دولتی، مدیران عامل و کارشناسان حوزه حضور خواهند داشت.
این عناصر کنفرانس با یک نمایشگاه تجاری گسترده، با بیش از 230 غرفه‌دار که جدیدترین فناوری‌ها و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارند، پشتیبانی می‌شوند – این رویداد را بیشتر به عنوان رویدادی غیرقابل چشم پوشی برای هر کسی که در خط مقدم پلیس قرن بیست و یکم قرار دارد، تثبیت می‌کند.

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی