شهر برگزاری :دبی 

 تاریخ برگزاری : 6-19 DEC 

 

 
Days
Hours
Minutes
Seconds

WRC نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات رادیویی

WRC  نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات رادیویی است که یک مجتمع تصمیم گیری برای دولت ها و سایرنهاد ها به شمار می‌شود تا مقررات و معاهدات بین‌المللی را برررسی و در صورت لزوم بازنگری کنند. در این نمایشگاه درباره موضوعات کلیدی که تاثیر بین‌المللی و جهانی بر رادیو، ارتباطات رادیویی، ماهواره‌ها می‌گذارد، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی ارتباط رادیویی WRC هرسه الی چهارسال یک‌بار برگزار می‌شود. اخرین سری این نمایشگاه در سال 2019 در مصر برگزار شد و امسال در سبتامبر 2023 در دبی برگزار می‌شود. این هفتمین برگزاری کنفرانس در قرن امروز است.

 

کنفرانس WRC از سراسر جهان عضو دارد به کشور‌های عضو این امکان را می‌دهد درمورد موضوعاتی که پیامد‌ها نتیجه‌های مهمی در زمینه‌ها و بخش های مختلف مانند حریم هوایی و آب های بین‌المللی دارند رای بدهد و اظهار نظر کنند.

بازنگری‌های کنفرانس WRC  براساس دستورکار تعین شده توسط شورای ITU انجام می‌شود. این توصیه‌ها، شامل توصیه‌های ارائه شده توسط کنفرانس‌های جهانی ارتباطات رادیویی قبلی هم می‌باشد. محدوده کلی دستورا کار کنفرانس‌های جهانی ارتباطات رادیویی از چهار تا شش سال قبل تعیین می‌شود و دستورکار نهایی آن که توسط شورای ITU  دوسال قبل از برگزاری دوره جدید کنفرانس با موافقت کشور‌های عضو تعیین شده و برای آن برنامه ریزی می‌شود.

WRC

خدمات تور نمایشگاهی

ویزا دبی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

مروارید تورک پارس شرکت خدمات مسافرتی و گرد شکری

ITU  قوانینی دارد که طبق آن WRC یا کنفرانس ارتباطات رادیویی می‌تواند:

  • مقررات رادیویی و هرگونه تخصیص و تخصیص فرکانس مرتبط را بازنگری کند.

  • به هرموضوع در سراسر جهان که در حوزه ارتباطات رادیویی قرار بگیرد می‌تواند رسیدگی کند.

  • می‌تواند برای مطالفه توسط مجمع ارتباطات رادیویی و گروه‌های مطالعاتی آن ها به منظور آمادگی برای کنفراس‌های آینده سئوالاتی تعیین کند.

  • بر اساس کمک‌های دولت‌ها، گروه‌های مطالعاتی ارتباطات رادیویی، و سایر منابع (به ماده 19 کنوانسیون (ژنو، 1992) مراجعه کنید) در مورد موضوعات نظارتی، فنی، عملیاتی و رویه‌ای که باید توسط کنفرانس‌های جهانی و منطقه‌ای ارتباطات رادیویی در نظر گرفته شوند، جلسه مقدماتی کنفرانس (CPM) باید یک گزارش تلفیقی تهیه کند تا در حمایت از کار این کنفرانس ها استفاده شود.

خدمات اخذ ویزای تجاری، بلیط رفت و برگشت اقامت در هتل چهار ستاره با صبحانه ، کارت نمایشگاه، ترانسفر نمایشگاهی و فرودگاهی گشت و بازدید جاذبه‌های توریستی بیمه نامه درمانی مسافرتی (10 روزه) و لیدرهای فارسی زبان

هتل های دبی

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی