نمايشگاه تخصصی تجهيزات پزشكی و ازمايشگاهی آلمـــــــان
Medica - تور های نمایشگاهی آلمان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : دوسلدورف، آلمان
تاریخ برگزاری : 23 لغایت 26 آبان 1401

نمايشگاه تخصصی تجهيزات پزشكی و ازمايشگاهی آلمان ( Medica )

كشور آلمان  پیشرو در حوزه تجهیزات پزشکی  و ارائه آن با آخرین متن روز دنیا است. تولید و تهیه تجهیزات پزشکی وآزمایشگاهی و دارا بودن فناوری های روز دنیا، آلمان را به قطب تاثیرگذاری برای این صنعت تبدیل کرده است. از این رو شهر دوسلدورف به عنوان یک شهر نمایشگاهی هر ساله نمایشگاه مدیکا آلمان را برگزار می کند که معتبرترین و بزرگ ترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی جهان است. نمایشگاه مدیکا(Medica) آلمان  با حضور بزرگترین فعالان صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می شود و در حاشیه آن کنفرانسها و انجمن های متعددی  که با هدف آموزش و به اشتراک گذاشتن ایده ها به وجود آمده اند .این نمایشگاه با هر ساله با 5000 غرفه دار از 67 کشور جهان محصولات و خدمات مرتبط با حوزه پزشکی را به نمایش می گذارد. در این همایش بزرگ مسائل و چالش های پیش روی علم پزشکی مورد برررسی قرار می گیرد و جدیدترین دستاوردهای تخصصی تجهیزات پزشکی به نمایش گذاشته می شود. تورهای نمایشگاهی آلمان و بازدید از نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی آلمان (Medica) فرصتی برای پیشرفت و پیشبرد اهداف شما است. آن را از دست ندهید.

موضوعات نمایشگاه: تکنولوژی نظافت، تشخیص بیماری،ضد عفونی کننده ها،انهدام زباله های بیمارستانی،فوریت های پزشکی،تجهیزات و ملزومات بیمارستانی، تکنولوژی لابراتوار،تجهیزات اداری بیمارستان ها و مطب ها،ارتوپدی،فرآورده های دارویی، ملزومات جراحی و بیمارستانی و…..

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

مدیران و مسئولان آزمایشگاه
تخصص های مختلف پزشکی و مدیران آزمایشگاه های بیمارستان
تکنسین ها و سوپروایزرهای بیمارستان
عوامل اجرائی فروش تجهیزات پزشکی
مدیران بانک خون و مرکز خون
هلال احمر
وزارتخانه های وابسته به علوم پزشکی،سلامت پزشکی
شرکت های پزشکی و داروئی
صاحبان بیمارستان ها
دکترها ی بیمارستان
پرستاران بخش های مراقبت پزشکی
تکنسین ها و داروسازان
نکته قابل توجه این است که ٩٧ درصد از غرفه داران و بازدیدکنندگان این نمایشگاه ابراز رضایت شدید از کسب و کار وا شرکت دراین نمایشگاه داشته اند.

نمايشگاه تخصصی تجهيزات پزشكی و ازمايشگاهی آلمان ( Medica )

تاريخ حركت :23 آبان 1400 | تاريخ برگشت : 28 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی داروسازی

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی آزمایشگاهی

مشخصات محل برگزاری

معرفی آلمان

یکی از شهرهای غربی آلمان که یک شهر تجاری است، شهر دوسلدورف می باشد که در کناره رود راین قرار دارد. این شهر با وجود برگزاری نمایشگاه ها و فستیوال های متعددی در ایام مختلف سال توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود کسب کند. دوسلدرف را می توان یکی از برترین شهرهای نمایشگاهی آلمان برشمرد که هر ساله پذیرای هزاران نفری است که از نمایشگاه های آن بازدید می کنند. بازدیدکنندگان در کنار بازدید از نمایشگاه های بین المللی دوسلدورف می توانند از جاذبه های منحصر به فرد و مراکز تجاری متعدد این شهر نیز بازدید کنند که یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. دوسلدورف میزبان طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی است که بسیار پرطرفدار هستند از جمله این نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه صنعت آلومینیم، نمایشگاه تجهزات پزشکی آلمان ،نمایشگاه شیشه و پنجره و نمایشگاه داروسازی دوسلدورف (Expopharm) اشاره کرد. نمایشگاه های آلمان در شهرهای هانوفر، شهر مونیخ و شهرهای دیگر نیز برگزار می شود که آنها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. اما دوسلدورف مدرن جایگاه خود را در عرصه بین المللی یافته و به سرعت در حال پیشی گرفتن از رقبای خود است. تورهای آلمان با بازدید از نمایشگاه های دوسلدورف کامل خواهد شد. اگر قصد سفر به دوسلدورف را دارید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین و استثنایی ترین سفر تجاری خود را آغاز کنید.

هتل های پیشنهادی دوسلدورف - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های دوسلدورف

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط