نمایشگاه نفت و گاز و انرژی و سازه های دريایی هلند
تور های نمایشگاهی هلند - Offshore Energy
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : آمستردام، هلند |

تاریخ برگزاری : 04 لغایت 05 آبان 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه نفت و گاز و انرژی و سازه های دريایی هلند

 

امروزه یکی از مهمترین مسائل وچالش های بشری که یکی از دغدغه های بزرگ دولت مردان و دانشمندان دنیا است بحث تامین انرژی است . انرژی های نو و پاک از قبیل انرژی های بادی و خورشیدی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار اند. از این رو کشور هلند و شهر آمستردام  هر ساله یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی انرژی و سازه های دریایی را با برنامه ریزی فشرده و درست برگزار می کند. نمایشگاه و کنفرانس انرژی و سازه های دریایی آمستردام موضوعات مختلفی را در برمی گیرد که شامل رویدادها، مسائل فنی و سرمایه گذاری در تحقیق این حوزه را در برمی گیرد. کل زنجیره ارزش انرژی به خصوص انرژی های تجدید پذیر در این رویداد بزرگ مورد بررسی قرار می گیرد و دستاوردهای جدید به اشتراک گذاشته می شود. به همین دلیل شرکت در  تور نمایشگاهی آمستردام در میان تورهای نمایشگاهی هلند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آمستردام همچنین میزبان نمایشگاه های متعددی است که یکی از برترین آنها نمایشگاه انرژی و سازه های دریایی است. بازدید کنندگان نمایشگاه ها و فعالان حوزه انرژی با حضور در این نمایشگاه یکی از فرصت های ویژه را تجربه خواهند کرد. کنفرانس های سطح بالای این رویداد در مورد مسائل استراتژیک و چالش های این صنعت را مورد بررسی قرار می دهد و شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی انرژی و سازه های دریایی از مزیت حضور در این نمایشگاه بهرمند خواهند شد. تور نمایشگاهی آمستردام را از دست ندهید تا در تاریخ 15 الی 17 مهرماه 1398 در این نمایشگاه حضور داشته باشید و گام بلند خود را به سوی پیشرفت حوزه انرژی بردارید.

 

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

نفت وگاز-حمل و نقل دریایی-حفاری-توربین های بادی و دریایی-انرژی های تجدید پذیر در دریا-لای روبی و مهندسی هیدرولیک-خدمات دریایی-ساخت کشتی وتعمیرات کشتی-انهدام سازه های دریایی.

مشخصات تور معرفی نمایشگاه نفت و گاز و انرژی و سازه های دريایی هلند

تاريخ حركت : 03 آبان 1400 | تاريخ برگشت : 07 یا 15 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی پتروشیمی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر آمستردام

هلند را می توان یکی از برترین کشورها در حوزه تجارت و فعالیت های اقتصادی دانست. قدرت بالای اقتصادی هلند و سخت کوشی مردم هلند جایگاه تجاری ویژه ای را در قاره اروپا برای این کشور به وجود آورده است. برگزاری نمایشگاه نیز یکی از ابزارهای مطرح شدن در سطح بین المللی است که هلند با ظرفیت های بسیار شهرهای خود توانسته است قدمهای بلندی در این زمینه بردارد. آمستردام هلند نیز به عنوان قلب اقتصادی، سیاسی و تجاری این کشور یکی از شهرهای نمایشگاهی هلند است که نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و رویدادهای تجاری مختلفی را برگزار می کند. آمستردام طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی را میزبانی می کند که در قلب این نمایشگاه ها فرصت های یگانه ای نهفته است. اکثر تورهای نمایشگاهی هلند برای شهر آمستردام برگزار می شود و این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از جمله برترین رویدادهایی که در این شهر برگزار می شود شامل موارد زیر است:

 • نمایشگاه و كنفرانس بين المللی انرژی و سازه های دريايی
 • نمايشگاه بين المللي معماري ساختمان هلند
 • نمايشگاه و كنفرانس بين المللي راديو، تلويزيون و رسانه آمستردام
 • نمايشگاه بين المللی صنعت و ابزار آالات فلز،جوشكاری و تراشكاری هلنـــد
 • نمايشگاه و كنفرانس صنعت دريايی هلند
 • نمايشگاه و كنفرانس بين المللی ساختمان اروپا
 • نمايشگاه و كنفرانس تجهيزات و ماشين آلات كشاورزی هلند
 • نمايشگاه و كنفرانس صنعت چاپ و بسته بندی اروپا
 • نمايشگاه بازيافت و بازسازی پلاستيك هلند
 • نمايشگاه بين المللی پلاستيك هلنــــــد
 •  نمایشگاه نفت، گاز ، انرژی و سازه های دریایی هلند

هتل های پیشنهادی آمستردام - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های آمستردام

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط