نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت
تور های نمایشگاهی آلمان - (Light+Building)
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : فرانکفورت،آلمان |

تاریخ برگزاری : 22 لغایت 27 اسفند 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت (Light+Building)

نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت (Light+Building) بزرگترین و معتبر ترین نمایشگاه در صنعت نور و روشنایی است. این نمایشگاه که هر دو سال یکبار برگزار می شود، تازه ترین نوآوری ها و فناوری های صنعت روشنایی و نور های ساختمانی را به نمایش می گذارد. مهندسی برق و اتوماسیون های نوین مدیریت برق و روشنایی از بخش هایی مهمی است که نمایشگاه روشنایی فرانکفورت در چند دوره اخیر به آن پرداخته است. از اهداف مهم این نمایشگاه نور پردازی و روشنایی، کاهش مصرف انرژی و گسترش انرژی های کم مصرف و افزایش راندمان می باشد. کارگاه های علمی و آموزشی در زمینه شبکه سازی هوشمند و متد های به روز نور پردازی، از دیگر جاذبه های این نمایشگاه است که متخصصین بسیاری را در هر دوره به سوی خود می کشاند.

مشخصات تور نمایشگاه نورپردازی و ساختمان فرانکفورت (Light+Building)

تاريخ حركت : 21 اسفند 1400 | تاريخ برگشت : 27 اسفند یا 05 فروردین 1401

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی نور پردازی

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر فرانکفورت

فرانکفورت به عنوان یک شهر پیشرفته آلمان امروزه  شهری ثروتمند وقطب ادبی ، هنری و اقتصادی این کشور محسوب می شود. فرانکفورت از نظر بین المللی نیز شهری شناخته شده است ،بانک مرکزی اروپا در این شهر قرار دارد و مهمترین شهر اقتصادی اروپا تلقی می شود. فرانکفورت در مرکز اروپا قرار گرفته و به همین دلیل یکی از شهرهای مورد توجه اروپاییان برای برگزاری نمایشگاه است. طیف وسیعی از تورهای نمایشگاهی آلمان به این شهر اختصاص می یابد. شرکت در نمایشگاه های فرانکفورت امکان برقراری ارتباط با فعالان صنایع مختلف را به بازدید کنندگان خواهد داد. فرانکفورت با تمام زیبایی ها و فرصت هایش منتظر حضور شما است تا قدم های بلند و استواری برای رونق کسب و کار خود بردارید

هتل های نزدیک نمایشگاه معماری ساختمان هلند

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط