نمايشگاه بين المللی آلومينيوم دوسلدورف آلمان
تور نمایشگاهی آلمان - Aluminium 2020
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : دوسلدورف،آلمان | تاریخ برگزاری :15 مهر 1399

نمايشگاه بين المللی آلومينيوم دوسلدورف آلمان

نمایشگاه آلومینیوم در دوسلدورف مهمترین نمایشگاه تجاری جهان در صنعت آلومینیوم و زمینه های کاربرد اصلی آن است. این امر هر دو سال یکبار انجام می شود و نقطه پایانی بین المللی برای تولید کنندگان آلومینیوم، پردازنده های آلومینیومی، تامین کنندگان مواد خام، محصولات نیمه تمام ومحصولات نهایی می باشد. مخاطبین این نمایشگاه: تولید کنندگان ماشین آلات، تجهیزات و لوازم ، پردازش و محصولات آلومینیومی از ابتدا تا محصول نهایی آن می باشد. آخرین فن آوری ها در زمینه اکستروژن، عملیات حرارتی، ریخته گری، اره و پالایش و…به مخاطبان بین المللی علاقه مند ارائه می شود، نمایشگاه انجمنی مناسب برای کشف آخرین محصولات و نوآوری هایی است که از سوی کارشناسان با الهام از ایده های پیشگام، ایجاد ارتباطات جدید و بدست آوردن بینش ارزشمند در مورد آخرین تحولات صنعت آلومینیوم است. این نمایشگاه با یک کنفرانس آلومینیومی توسط GDA، انجمن صنایع آلومینیوم،تکمیل شده است که در آن موضوعات فعلی صنعت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

مخاطبین این نمایشگاه:تهیه کنندگان مواد اولیه، تولید کنندگان ماشین آلات، تجهیزات، تصفیه و تولید آلومینیوم- تجار فلزات سبک – مشاوران، متخصصین و کارشناسان صنعت آلومینیوم- صاحبان پالایشگاه ها- تولید کنندگان قطعات خودرو، صنایع ساختمان و تامین کنندگان اکستروژن، مهندسین ریخته گری و جوشکاری .

نمايشگاه بين المللی آلومينيوم دوسلدورف آلمان

تاريخ حركت : 14 مهر 1399 | تاريخ برگشت : 18 یا 20 مهر 1399

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی صنایع فلزات

مشخصات محل برگزاری

معرفی دوسلدورف

یکی از شهرهای غربی آلمان که یک شهر تجاری است، شهر دوسلدورف می باشد که در کناره رود راین قرار دارد. این شهر با وجود برگزاری نمایشگاه ها و فستیوال های متعددی در ایام مختلف سال توانسته است جایگاه ویژه ای برای خود کسب کند. دوسلدرف را می توان یکی از برترین شهرهای نمایشگاهی آلمان برشمرد که هر ساله پذیرای هزاران نفری است که از نمایشگاه های آن بازدید می کنند. بازدیدکنندگان در کنار بازدید از نمایشگاه های بین المللی دوسلدورف می توانند از جاذبه های منحصر به فرد و مراکز تجاری متعدد این شهر نیز بازدید کنند که یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. دوسلدورف میزبان طیف وسیعی از نمایشگاه های مختلفی است که بسیار پرطرفدار هستند از جمله این نمایشگاه ها می توان به نمایشگاه صنعت آلومینیم، نمایشگاه تجهزات پزشکی آلمان ،نمایشگاه شیشه و پنجره و نمایشگاه داروسازی دوسلدورف (Expopharm) اشاره کرد. نمایشگاه های آلمان در شهرهای هانوفر، شهر مونیخ و شهرهای دیگر نیز برگزار می شود که آنها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. اما دوسلدورف مدرن جایگاه خود را در عرصه بین المللی یافته و به سرعت در حال پیشی گرفتن از رقبای خود است. تورهای آلمان با بازدید از نمایشگاه های دوسلدورف کامل خواهد شد. اگر قصد سفر به دوسلدورف را دارید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین و استثنایی ترین سفر تجاری خود را آغاز کنید.

هتل های پیشنهادی دوسلدورف - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های دوسلدورف

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید