نمایشگاه جهانی صنایع دارویی
تور های نمایشگاهی - CPhI Worldwide
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : میلان،ایتالیا |

تاریخ برگزاری : 18 لغایت 20 آبان 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمايشگاه نمایشگاه جهانی صنایع دارویی (CPhI Worldwide)

نمایشگاه صنایع دارویی  CPHI Worldwide در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود. نمایشگاه دارویی، نمایشگاهی پیشرو در شبکه دارویی جهان می‌باشد. بزرگترین نمایشگاه دارویی جهان، شش رویداد بین‌المللی را پوشش می‌دهد که شمال کلیه بخش‌های صنعت دارویی می‌شود. این بخش‌هاشامل مواد تشکیل دهنده، اشکال دارویی آماده، ماشین آلات، بسته بندی، برون سپاری و بیودارویی می‌شوند. نمایشگاه صنایع دارویی با گردآوری بیش از چهل هزار متخصص دارویی در بیش از دوهزارو پانصد غرفه، مکانی ایده‌آل برای شبکه سازی و بدست آوردن راه حل‌های دارویی مقرون به صرفه از سراسر جهان زیر یک سقف می‌باشد.
هر ساله بیش از یکصد هزار نفرمتخصص داروسازی از طریق نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و ارتباطات برخط فرصت‌های تجاری را شناسایی می‌کنند و بازار جهانی را گسترش می‌دهند. همچنین این نمایشگاه بیش از هفتاد ساعت فرصت یادگیری رایگان با حضور در محل را فراهم می‌آورد.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

داروسازان، دانشجویان رشته داروسازی، عمده فروشان تجاری، بیمارستان ها، انجمنهای داروسازی، صنعت پزشکی، شرکت های تولید کننده دارو، موسسات تحقیق و توسعه، انجمن فارما.

تور نمایشگاه جهانی صنایع دارویی میلان (CPhI Worldwide)

تاريخ حركت : 17 آبان 1400 | تاريخ برگشت : 21 یا 25 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی دارو سازی

تور های نمایشگاهی پزشکی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر فرانکفورت

فرانکفورت به عنوان یک شهر پیشرفته آلمان امروزه  شهری ثروتمند وقطب ادبی ، هنری و اقتصادی این کشور محسوب می شود. فرانکفورت از نظر بین المللی نیز شهری شناخته شده است ،بانک مرکزی اروپا در این شهر قرار دارد و مهمترین شهر اقتصادی اروپا تلقی می شود. فرانکفورت در مرکز اروپا قرار گرفته و به همین دلیل یکی از شهرهای مورد توجه اروپاییان برای برگزاری نمایشگاه است. طیف وسیعی از تورهای نمایشگاهی آلمان به این شهر اختصاص می یابد. شرکت در نمایشگاه های فرانکفورت امکان برقراری ارتباط با فعالان صنایع مختلف را به بازدید کنندگان خواهد داد. فرانکفورت با تمام زیبایی ها و فرصت هایش منتظر حضور شما است تا قدم های بلند و استواری برای رونق کسب و کار خود بردارید

 

هتل های پیشنهادی فرانکفورت - از نگاه برگزار کنندگان نمایشگاه های فرانکفورت

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط