نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت
تور های نمایشگاهی آلمان - (Optatec)

شهر برگزاری : فرانکفورت،آلمان | تاریخ برگزاری : 27 لغایت 29 اردیبهشت 1401

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت (Optatec)

نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت (Optatec) از مهمترین نمایشگاه های جهان در صنعت ارتباطات و فناوری های نوری است. قطعات نوری، اپتومکانیک، اپتوالکترونیک، فیبر نوری و سایر سیستم های نوری از محصولات برجسته ای است که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند. متخصصین این صنعت با گرد هم آمدن در نمایشگاه اپتوالکترونیک فرانکفورت، با آخرین نوآوری ها و استاندارد های صنعت نور آشنا می شوند و در قالب نشست های گوناگون زمینه های آینده این رشته تخصصی را بررسی می کنند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

  • نمایشگاه تکنولوژی نوری فرانکفورت رتبه نخست در بین نمایشگاه های صنعتی در سطح جهان را داراست که برای گردهمایی در زمینه فناوری فیبر نوری، قطعات و سیستم می باشد، همچنین بازار جامعی از این صنعت را به طور کامل به نمایش می گذارد.
  • تصور نمایشگاه تکنولوژی نوری فرانکفورت بدون برنامه های تکمیلی سطح جهانی اش، مانند پارک فناوری فیبر نوری و گردهمایی غرفه داران، امری بسیار دشوار می باشد. کارشناسان ارشد این بخش صنعتی، دانش، راه حل ها و تکنیکهای دقیق و کاملا اجرایی خود را که تمامی زمینه های موجود در تکنولوژی نوری را پوشش می دهند، در این نمایشگاه ارائه می نمایند.
  • ارائه خدمات بازاریابی برای اجرای نمایشگاه تجاری ایده آل شما: خدمات مطبوعاتی، رزرو فضاهای تبلیغات فیزیکی و ارائه مشخصات شرکت شما در لیست غرفه داران مجازی- و هر آنچه که شما نیاز داشته باشید. برگزارکنندگان به شما برای به نمایش در آوردن هر چه بهتر محصولات خود در نمایشگاه تکنولوژی نوری فرانکفورت، به کمک بازاریابی چند جانبه و روابط عمومی قوی این نمایشگاه، یاری خواهند داد .
  • ٩١% بازدیدکنندگان متخصص در نمایشگاه تکنولوژی نوری فرانکفورت، در تصمیم گیری های مهم تجاری، دخیل می باشند. به عنوان یک غرفه دار، شما با مخاطبان با کیفیت بالا که به دنبال سرمایه گذاری هدفمند بر روی محصولات و راه حل ها هستند، رو به رو خواهید شد.

مشخصات تور نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت (Optatec)

تاريخ حركت : 26 اردیبهشت 1401 | تاريخ برگشت : 01 یا 06 خرداد 1401

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی صنایع نوری

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر فرانکفورت

فرانکفورت به عنوان یک شهر پیشرفته آلمان امروزه  شهری ثروتمند وقطب ادبی ، هنری و اقتصادی این کشور محسوب می شود. فرانکفورت از نظر بین المللی نیز شهری شناخته شده است ،بانک مرکزی اروپا در این شهر قرار دارد و مهمترین شهر اقتصادی اروپا تلقی می شود. فرانکفورت در مرکز اروپا قرار گرفته و به همین دلیل یکی از شهرهای مورد توجه اروپاییان برای برگزاری نمایشگاه است. طیف وسیعی از تورهای نمایشگاهی آلمان به این شهر اختصاص می یابد. شرکت در نمایشگاه های فرانکفورت امکان برقراری ارتباط با فعالان صنایع مختلف را به بازدید کنندگان خواهد داد. فرانکفورت با تمام زیبایی ها و فرصت هایش منتظر حضور شما است تا قدم های بلند و استواری برای رونق کسب و کار خود برداری

نمایشگاه بینایی و اپتوالکترونیک فرانکفورت (Optatec)

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط