نمايشگاه بين المللی تكنولوژی آزمايشگاهی آلمان
LABVOLUTION 2019
تور های نمایشگاهی آلمان
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : رتردام، هلند |

تاریخ برگزاری : 16 لغایت 18 شهریور 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

نمايشگاه بين المللی تكنولوژی آزمايشگاهی آلمان

نمایشگاه تکنولوژی آزمایشگاهی هانوفر (LABVOLUTION) نمایشگاه تجاری بزرگ و جدیدی در حوزه فناوری آزمایشگاهی در شمال اروپا است. نمایشگاه تکنولوژی آزمایشگاهی هانوفر محل تلاقی صنعت، تحقیق و علم است. با حضور در این نمایشگاه از شرایط بهینه ای سود می برید که محیط مناسب برای توسعه هدایت کسب و کار، امتحان کردن نوآوری ها و ارزیابی روندهای بازار را تضمین می کند. نمایشگاه تکنولوژی آزمایشگاهی هانوفر به عنوان یک جایگاه بین رشته ای و بین صنعتی برای فناوری آزمایشگاه است و تمام روندها و نوآوری ها را از حوزه های مختلف مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی، تحلیلی، تولیدی و آموزشی ارائه می کند. این رویداد بازدیدکنندگان تجاری را با تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات گرد هم می آورد. و برای حضور در این گرده مایی نیازی نیست دور دنیا را بگردید. رفتن به نمایشگاه تکنولوژی آزمایشگاهی هانوفر آسان است. می توانید در یک روز در هر دو رویداد نمایشگاه تکنولوژی آزمایشگاهی و نمایشگاه بیوتکنولوژی هانوفر شرکت کنید.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

  • اتوماسیون صنعتی
  • فرایندهای یکپارچه و راهکارهای IT
  • تولید نیروهای تجدید پذیر و متعارف، منبع تغذیه، انتقال، توزیع و ذخیره سازی و فناوری های سازگار با محیط زیست و راندمان منابع
  • فناوری انتقال قدرت هیبریدی و برقی ، ذخیره سازی انرژی های موبایل و راه حل های دیگر پویایی
  • فناوری تولید نیرو توسط باد، قطعات و خدمات
  • قراردادهای صنعتی و ساخت و ساز سبک
  • فناوری فشرده سازی و کاهش حجم هوا
  • انتقال و کنترل قدرت
 

نمايشگاه بين المللی تكنولوژی آزمايشگاهی آلمان

تاريخ حركت : 15 شهریور 1400 | تاريخ برگشت : 20 یا 29 شهریور 1400

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی وکلا

تور های نمایشگاهی پزشکی

تور های نمایشگاهی نفت و گاز

تور های نمایشگاهی کشاورزی

تور های نمایشگاهی صنایع غذایی

تور های نمایشگاهی کتاب و انتشارات

تور های نمایشگاهی صنعت ساختمان

تور های نمایشگاهی صنعت چاپ

مشخصات محل برگزاری

معرفی آلمان

آلمان، بزرگترین کشور در اروپای مرکزی است. آلمان از نظر فرهنگی یکی از تأثیرگذارترین کشورهای اروپایی است و همچنین یکی از قدرت‌های اقتصادی اصلی در جهان است. به خاطر دقت مهندسی و محصولات با تکنولوژی بالا در سراسر دنیا شناخته شده است. علاوه بر این به دلیل داشتن تنوع ساختمان های تاریخی گردشگران زیادی را به خود جذب نموده است اولین حضور جامعۀ انسانی در سرزمین امروزی آلمان به حدود ۱۳۰٫۰۰۰ تا ۲۳۰٫۰۰۰ سال پیش و انسان‌های نئاندرتال بازمی‌گردد. نام این کشور از قبیلۀ آلامان‌ها که از نژاد ژرمن بوده است که در گذشته‌های دور در این کشور می‌زیسته‌اند برگرفته شده‌است. رمی‌ها اولین گروه از انسان‌های متمدن بودند، که در آلمان ساکن شدند. تا سال ۸۰۰ میلادی آلمان حکومت مقتدری نداشت و مورد تاخت و تاز همسایه‌ها بود. در این سال شارلمانی توانست کشورهای رم را متحد کند، اما این اتحاد کوتاه مدت بود. از سرزمین‌های متعلق به وی، سه پادشاهی شکل گرفت، که یکی از آن‌ها به آلمان امروزی ختم می‌شود. اولین پادشاه آلمانی ‌زبان در این سرزمین، لودویگ شاه آلمانی بود. دیگر کشورها از آن پس، مردم این سرزمین را با زبان آلمانی می‌شناختند. پس از این دوره، حکومت به امپراطوری مقدس روم رسید، این دوره که شامل قرون وسطی می‌شود با قدرت گرفتن کلیسای کاتولیک همراه بود. ظهور کلیسای پروتستان و مارتین لوتر را می‌توان از رویدادهای مهم آن زمان برشمرد. پس از آن در اوایل قرن ۱۹ام امپراطوری پروس از اتحاد مناطق آلمانی در کنگره وین شکل گرفت. با پایان جنگ جهانی اول، قیصر مجبور به استعفا شد، این دوره تا برآمدن فاشیسم را دوران جمهوری وایمار می‌نامند. با بدتر شدن وضعیت اقتصادی در آلمان پس از جنگ جهانی اول و گسترش نژادپرستی، حزب نازی در این کشور به قدرت رسید. این حزب تا پایان جنگ جهانی دوم و شکست آلمان در این کشور حاکم بود. پس از جنگ جهانی دوم، کشور آلمان، به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شد، تا در سال ۱۹۹۰ آلمان غربی و شرقی متحد گشته و جمهوری فدرال آلمان را تشکیل دهند. آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند. آلمان هم اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصاديِ حوزۀ پوليِ یورو محسوب می‌شود. شهرهای بزرگ آلمان برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می‌باشند. آلمان در دو جنگ جهانی اول و دوم نقش گسترده‌ای داشت و در پی این دو جنگ خسارت‌های زیادی را متحمل شد. پس از پایان جنگ با وام‌هایی که از کشورهای متفق گرفت، توانست کشور را بازسازی کند. جمهوری فدرال آلمان هم‌اکنون یکی از اعضای سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت وگروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است.

نمايشگاه بين المللی تكنولوژی آزمايشگاهی آلمان

نمايشگاه بين المللی تكنولوژی آزمايشگاهی آلمان

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط