نمایشگاه و کنگره امور حقوقی فرانکفورت آلمان
تور های نمایشگاهی آلمان - Legal Evolution
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : فرانکفورت، آلمان |

تاریخ برگزاری : 01 لغایت 02 آبان 1400

Days
Hours
Minutes
Seconds

معرفی نمایشگاه و کنگره امور حقوقی فرانکفورت آلمان - Legal Evolution

نمایشگاه و کنگره امور حقوقی فرانکفورت آلمان (Legal Evolution) مجموعه ای از غرفه های تخصصی در زمینه زنجیره قانون، دادگستری، کانون های عمومی قانون و سایر هیئت های حقوقی را گرد هم می آورد تا بازدید کنندگان با جدید ترین مباحث حقوقی و مدل های تجاری حقوق آشنا شوند. این نمایشگاه مرکزی برای برگزاری کارگاه های تخصصی حقوق است و شرکت کنندگان می توانند با آموزش های به روز گوناگونی همچون تکنیک های مذاکره، طراحی قانونی، مدیریت عملیات حقوقی، مدیریت تغییر، استراتژی های حقوق و… آشنا شوند و دانستنهای خود را منطبق بر علوم بین المللی روز توسعه دهند. همچنین نمایشگاه حقوقی فرانکفورت فضایی اختصاصی با مربیان تخصصی حقوق بین الملل دارد تا بتوان در قالب جلسات فردی و یا گروهی به انواع مسائل روز پاسخ دهند.

همکاری ویژه با گروه ها، انجمن ها و اصناف حقوقی

مشخصات تور نمایشگاه و کنگره امور حقوقی فرانکفورت آلمان - Legal Evolution

تاريخ حركت : 30 مهر 1400 | تاريخ برگشت : 04 یا 10 آبان 1400

خدمات تور نمایشگاهی

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی حقوق

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر فرانکفورت

فرانکفورت به عنوان یک شهر پیشرفته آلمان امروزه  شهری ثروتمند وقطب ادبی ، هنری و اقتصادی این کشور محسوب می شود. فرانکفورت از نظر بین المللی نیز شهری شناخته شده است ،بانک مرکزی اروپا در این شهر قرار دارد و مهمترین شهر اقتصادی اروپا تلقی می شود. فرانکفورت در مرکز اروپا قرار گرفته و به همین دلیل یکی از شهرهای مورد توجه اروپاییان برای برگزاری نمایشگاه است. طیف وسیعی از تورهای نمایشگاهی آلمان به این شهر اختصاص می یابد. شرکت در نمایشگاه های فرانکفورت امکان برقراری ارتباط با فعالان صنایع مختلف را به بازدید کنندگان خواهد داد. فرانکفورت با تمام زیبایی ها و فرصت هایش منتظر حضور شما است تا قدم های بلند و استواری برای رونق کسب و کار خود بردارید

 

مقالات و دانستنی های مرتبط

5 دلیل شرکت در تورهای نمایشگاهی
آداب و رسوم سرو غذا در سه کشور اروپایی
7 اشتباه رایجی که در تورهای نمایشگاهی باید از آن ها بپرهیزیم
چند نکته کاربردی برای افزایش بازدیدکنندگان غرفه شما در تورهای نمایشگاهی

نمایشگاه های مرتبط