نمایشگاه ورزش های زمستانی ایتالیا
تور های نمایشگاهی ایتالیا - Prowinter
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شهر برگزاری : بولزانو،ایتالیا | تاریخ برگزاری : 01 خرداد 1397

معرفی نمایشگاه ورزش های زمستانی ایتالیا (Prowinter)

نمایشگاه ورزش های زمستانی ایتالیا (Prowinter) تنها نمایشگاه تخصصی و تجاری در زمینه لوازم و تجهیزات اسکی و به طور کل ورزش های زمستانی است. این نمایشگاه که در شهر بولزانو و در کشور ایتالیا برگزار می شود، محلی برای جمع شدن سازندگان و تجار بزرگ و خرده فروشان وسایل اسکی است و از این بستر فوق العاده جهت توسعه همکاری های خود و آشنا شدن با تازه ترین مدل ها، استفاده می کنند.

صنایع شرکت کنندگان و غرفه داران

بخش های اصلی این نمایشگاه عبارتند از: لباس و تجهیزات ورزش های زمستانی، تجهیزات نگهداری برای باشگاه های اسکی و اجاره اسکی، ماشی آلات و خدمات اجاره اسکی، تجهیزات و خدمات برای مناطق ورزش های زمستانی و تجهیزات نجات. بازدید کنندگان از نمایشگاه Prowinter عبارتند از: اجاره اسکی، خدمات اسکی، مدارس اسکی، مدرسان اسکی و باشگاه های اسکی، انجمن های ورزش های زمستانی، مدیران مناطق اسکی، سازمان های کمک های اولیه، راهنمایان کوه. غرفه داران شامل: نمایندگان فروش، تولید کنندگان، وارد کنندگان می باشند. تور اسکی Prowinter برای بار چهارم این نمایش تخصصی را با تمام محصولات و اطلاعات درباره اسکی روی کوه، رویه های جدید در ورزش های زمستانی ارتقاء خواهد داد ، همچنین تنها بستر تخصصی درباره اسکی روی کوه در اروپا را ارایه می دهد. این نمایشگاه در سال جدید همراه با نمایشگاه Alpitec (نمایشگاه تجاری بین المللی برای کوه نوردی و فناوری های ورزش های زمستانی) برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، دروازه ای به بازار ورزش های زمستانی آلپاین می باشد که به تمام بخش ها یا شرکت هایی که در بخش صنعت ورزش های زمستانی می باشند یا دوست دارند تا یکی از آن ها باشند توصیه می شود.

مشخصات تور نمایشگاه ورزش های زمستانی ایتالیا (Prowinter)

تاريخ حركت : 18 فروردین 1399 | تاريخ برگشت : 22 یا 24 فروردین 1399

خدمات تور نمایشگاهی

ویزای شنگن تجاری

بلیت ورودی نمایشگاه

بیمه نامه مسافرتی

هتل 4 ستاره

ترانسفر فرودگاه و نمایشگاه

بلیت هواپیما

تور لیدر فارسی زبان

خدمات ویزا

(ویزا به صورت مولتی و حداقل 1 ماه و نیم می باشد.)هزینه ورودی سفارت (88 یورو)، ترجمه مدارک، ورودیه اماکن دیدنی و عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد. جهت اقامت دراتاق سینگل به ازای هر شب 90 یورو به مبلغ تور اضافه می گردد. ضمانت اجرای تور فوق 15 نفر به بالا می باشد در صورت به حد نصاب نرسیدن با افزایش نرخ قابل اجرا می باشد. ویزا گروه تجاری و با دعوتنامه می¬باشد لذا ضمانت بازگشت از سفر به ازای هر نفر 40 میلیون تومان الزامی می باشد.

گروه مشاغل شرکت کنندگان

تور های نمایشگاهی تجهیزات ورزشی

مشخصات محل برگزاری

معرفی شهر بولزانو

نمایشگاه ورزش های زمستانی ایتالیا (Prowinter)

مقالات و دانستنی های مرتبط

معرفی برترین هتل های توکیو
مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
معرفی ۵ هتل نزدیک به مرکز نمایشگاه بین المللی دبی
مهمترین نمایشگاه های پزشکی

نمایشگاه های مرتبط

بستن منو
×

سبد خرید